Aktuality
Reakce na situaci v Tunisku

Reakce na situaci v Tunisku

14.6.2012

Na základě dotazů sdělujeme, že aktuálně vydaný dočasný zákaz nočního vycházení se týká pouze vybraných oblastí v Tunisku, nikoliv celého Tuniska a netýká se Djerby. Je v zájmu klientů tento zákaz respektovat, nijak však neomezuje jejich dovolenou.

Zájezdy do Tuniska jsou realizovány beze změny.

Situaci pečlivě sledujeme, jsme v denním kontaktu jak s obchodními partnery, tak delegáty ve všech oblastech, kde máme klienty. (FIRO tour)


V souvislosti s dočasným zákazem vycházení, který v Tunisku platí od 12.6.(od 22:00 hod do 04:00 – informace uveřejněné na MZV jsou chybné) nedochází k žádným omezením probíhajících dovolených českých turistů. Rovněž výlety a okruhy pořádané cestovní kanceláří EXIM tours probíhají podle původních programů.

Máme z letovisek zprávy, že turisté nejsou místními orgány nijak omezováni a to ani ve vyhlášeném čase zákazu vycházení.

Dle nám dostupných informací bude uvedené nařízení, jehož jediným účelem je posílit pořádek v zemi, a je pouze preventivní, platit pouze několik dnů – dle posledních zpráv bude zítra zrušen.