Aktuality
Začali jsme prodávat zájezdy 2015

Začali jsme prodávat zájezdy 2015

5.9.2014

Začali jsme prodávat zimní lyžařské a zimní exotické zájezdy na sezónu 2014/2015, letní zájezdy 2015 a seniorské zájezdy na jarní i podzimní sezónu 2015. Data jsou doplňována postupně, podle toho jak vycházejí katalogy cestovních kanceláří.

Využijte velmi zajímavých cen se slevami first minute a především nepřebrané nabídky.

Velké množství dobrých hotelů hlásí stop prodeje na celou sezónu již v průběhu zimy! Nečekejte na last minute - tam spadne jen to, co se nepodařilo prodat. Navíc nabídka last minute je každý rok menší, protože i u nás si lidé začínají uvědomovat, že ve světě je běžné kupovat dovolenou alespoň půl roku předem a tudíž na našince hypnotizovaného magickou formulkou "last minute" nemusí zbýt místo.

Hoteliéři i cestovky se samozřejmě také snaží prodat co nejdříve. Nikdo nečeká s prázdnými pokoji a prázdnými sedadly v letadlech na poslední týden, aby je mohl se slevou prodat. Nečekali byste také, být na jejich místě ;-) Last minute je výhodné pro ty, kterým příliš nezáleží na tom kam pojedou a kde budou bydlet.

Totéž platí i o dotovaných seniorských zájezdech. Ty se u nás staly v posledních letech velkým hitem a některé žádané destinace a termíny byly například vloni vyprodány již v průběhu podzimu, tedy skoro rok před odletem.

Ano vím - nikdo z nás neví, jak na tom bude za půl roku se zdravím, jestli bude mít práci atd. To se dá ale celkem dobře vyřešit pojištěním storna zájezdu. Navíc se vždy snažíme nejprve sehnat náhradníky, takže potom se storno vůbec neřeší.

Nabídka zimních zájezdů na hory a lyže

Nabídka dotovaných zájezdů pro seniory 55+