Aktuality
Přednostní výpis hotelů na pláži

Přednostní výpis hotelů na pláži

22.8.2009

Přednostní výpis hotelů v první řadě u moře právě zapracováváme do našeho nového systému. Postupně ověřujeme polohy tisíců hotelů, které jsou v daném místě skutečně nejblíže u vody, většinou přímo na pláži, maximálně oddělené zahradou, či pobřežní promenádou, nebo nefrekventovanou cestou. Výsledky vyhledávání seřaďte podle Doporučení a hotely v první řadě se Vám zobrazí přednostně, označené heslem Náš tip a ikonkou. Nyní jsou hotové tyto destinace: Řecko, Chorvatsko, Itálie, Tunisko, Bulharsko, Turecko*, Kypr, Španělsko, Kanárské ostrovy, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Francie, Portugalsko, Thajsko, Egypt*, Kuba, Dominikánská republika a další destinace budou následovat.

* u obrovských hotelových resortů např. v Turecku a v Egyptě berte prosím termín "hotel na pláži" trochu s rezervou. Snadno se může stát, že resort sice přímo sousedí s pláží, ale z pokoje to budete mít na pláž stovky metrů.
V některých exotických destinacích, kde jsou hotely stavěny téměř výhradně podél pláží (např. Maledivy apod.) je ani nemá smysl nějak označovat a upřednostňovat. Tam skoro ani jinde bydlet nemůžete :-)

Bydleli jste v hotelu, který máme označený jako hotel v první řadě u moře a myslíte si, že jeho poloha tomu neodpovídá? Nebo jste naopak poznali hotel, který by měl být do této kategorie zařazen? Napište nám. Vaše postřehy pomáhají zdokonalovat naši databázi hotelů na pláži nebo pár metrů od ní.