Aktuality
Na Floridu přímým letem z Prahy

Na Floridu přímým letem z Prahy

8.1.2009

 

Na Floridu poprvé charterovými lety z Prahy
 

Cestovní kanceláře  využívají zrušení vízové povinnosti pro české občany při cestách do USA a zavádí průlomovou novinku. V těchto dnech začínají nabízet k prodeji pobytové i poznávací zájezdy do Států charterovými lety, což je v historii cestovních kanceláří ČR vůbec poprvé. Turismus do USA se tak našim občanům ještě více zjednodušuje a zkvalitňuje.
Odlety z Prahy na Floridu lze uskutečnit v období od 25.4. do 31.10. (s perspektivou prodloužení na zimní sezónu 2009-2010 bez přerušení), a to každou sobotu; pobyty se nabízejí na 9 dní/7 nocí nebo na 16 dní/14 nocí.
 Například cestovní kacelář Exim Tours počítá s prodejem okolo sedmi tisíc zájezdů (od dubna do října), přičemž   cena zájezdu začíná na 23 750 Kč/osobu (+ poplatky 7 140 Kč), což zlevňuje zájezdy až o 15 procent oproti zájezdům organizovaným na pravidelných leteckých spojích. Cestujícím se nabízí řada slev, včetně dětských – za cenu letenky s příplatky.

Zájezdy na Floridu jsou dalším rozšířením nabídky exotických zájezdů s CK Exim Tours přímými charterovými lety k teplým mořím během letní sezóny 2009 a mohou se stát alternativou již prodávaným zájezdům přímými charterovými lety do mexického Cancúnu a na kubánské Varadero.
 Nový exkluzívní balíček naší největší cestovní kanceláře obsahuje výběr pobytových zájezdů  do amerických prázdninových destinací číslo 1 - k plážím na jihu Floridy (oblast Miami-Sunny Isles-Hollywood-Fort Lauderdale) v kvalitních hotelech na úrovni 3*-5*, patřících do renomovaných hotelových sítí Marriot, Le Meridien, Crown Plaza či Trump
 International.
Nabízí se též velký poznávací okruh Floridou (Miami-Key West-Naples-Everglades-Orlando-Kennedyho vesmírné centrum NASA), pobytové kombinace Miami+Orlando (největší zábavní parky světa včetně světoznámých Disney World, Sea World, Universal Studios World atd. a blízkého Kennedyho vesmírného centra na Cape Canaveral), či pobytové kombinace Miami - Las Vegas, Miami - New York a další.
V poslední době stále sílící přání klientů uskutečnit svoji vytouženou dovolenou kombinací pobytu a poznávacích okruhů lze realizovat při  plavbách z Miami/Fort Lauderdale na Bahamy, na Kajmanské ostrovy či na Jamajku, a okružních plavbách Karibikem.
 Na místě pobytu jsou samozřejmostí rezidentní, česky hovořící delegáti cestovní kanceláře na Floridě, poskytující pomoc klientům při orientaci na místě a při výběru individuálních fakultativních programů.
Zájezdy na Floridu představují kromě odpočinku na krásných plážích (a využití mimořádně kvalitní péče nejrozvinutější sítě služeb na světě) i širokou možnost poznání celých USA a jejich životního stylu.

Zájezdy na Floridu