Aktuality
Provoz letiště Ruzyně dne 16.6.

Provoz letiště Ruzyně dne 16.6.

14.6.2011

Rádi bychom Vás informovali, že všechny lety  dne 16.6.2011 budou operovány dle plánu. Letiště Praha bude odbavovat všechny přílety a odlety dle plánovaného letového řádu.

Je tedy na odpovědnosti cestujících, zda se včas na letiště dostaví. Doporučujeme, abyste si na cestu na letiště udělali dostatečnou časovou rezervu. Vzhledem k hlášeným opatřením (blokované silnice) také doporučujeme dorazit na letiště před začátkem stávky a na svůj let vyčkat. Na opozdilé cestující nebudou lety čekat!

Doporučujeme využít kyvadlovou dopravu, kterou zajistí pro cestující Letiště Praha. Autobusy označené logem Letiště Praha budou odjíždět z Prahy ze stanice Metra A Dejvická, z autobusové zastávky 119 a ze stanice Metra B Zličín, z autobusové zastávky 100. K dopravě z letiště budou autobusy přistaveny na výstupní stanici autobusů linky 119 před Parkingem C. První autobus vyjede ze stanic metra Dejvická a Zličín v pondělí, 16.6.2011 ve 3:20 ráno.

Do autobusu mohou nastoupit cestující s platnou vytištěnou letenkou na odlet v tento den nebo zaměstnanci s ID kartou vydanou Letištěm Praha. S Letištěm Praha je domluveno, ze budou moci do těchto autobusů nastoupit cestující, kteří se budou moci prokázat voucherem, pokyny na cestu nebo cestovní smlouvou.