Ubytování v soukromí v Chorvatsku - co se stane po rezervaci

Rezervaci provedete vyplněním rezervačního formuláře.

Po odeslání rezervace se Vám zobrazí kalkulace zájezdu s částkou, kterou je třeba uhradit pro potvrzení rezervace.

Budete dotázáni, zda chcete od rezervace odstoupit, nebo ji chcete potvrdit.

Po obdržení Vaší rezervace okamžitě zjišťujeme u majitele objektu zda aktuální stav obsazenosti odpovídá údajům na webu. Toto ověření se povede většinou do čtyř hodin, nejdéle do druhého pracovního dne.

Pokud je rezervace možná, obdržíte od nás proforma fakturu s vyčíslenou zálohou, kterou je třeba uhradit pro potvrzení rezervace. Nabídka ubytování se zároveň stahuje z prodeje. Proforma faktura obsahuje také vymezení ubytování a seznam cestujících, proto Vás požádáme o několik údajů nutných k jejímu vystavení. Najdete zde rovněž způsob a termín zaplacení doplatku. U rezervací do 300 € se hradí záloha ve výši 100% ceny, zrovna tak u rezervací s nástupem pobytu za méně jak 30 dní.

Záloha musí být uhrazena nejdéle do 36 hodin, jinak se ubytování uvolňuje zpět do prodeje a rezervace automaticky propadá. Pokud nebude ve stanovené lhůtě částka připsána na účet, je třeba prokazatelně doložit, že platba odešla z Vašeho účtu. Příkaz k úhradě není prokazatelný doklad. Tím je např. naskenovaná pokladní složenka, nebo výpis z účtu.

Pokud nebude rezervace možná z důvodu obsazenosti, budeme se snažit nabídnout Vám vyhovující alternativu.

VOUCHER (UBYTOVACÍ POUKAZ)

Po přijetí zálohy a jejím zaúčtování v Chorvatsku (obvykle 4-5 prac. dní) od nás dostanete e-mailem voucher s informacemi o rezervované službě.
Voucher bude obsahovat:

  • jméno a příjmení majitele privátního objektu, název hotelu nebo jméno a příjmení kontaktní osoby v mateřském přístavu rezervovaného plavidla
  • adresu nemovitosti nebo mateřského přístavu plavidla
  • všechny telefonní kontakty
  • výši eventuálního doplatku, termín a způsob jeho zaplacení
  • v případě složitějšího hledání adresy rezervovaného objektu nebo mateřského přístavu plavidla, bude k voucheru přiložen návod, jak nejlépe se na dané místo dostat