Alpenhof - Rakousko - Dolní Rakousy - Semmering
600 termínů
Polopenze, All inclusive
-
2 770 Kč
Alpenhof
starstarstar
Rakousko | Semmering
100,0 %
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: Polopenze, All inclusive
Již od : 2 770 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL ALPENHOF
Kategorie hotelu: ***+
Poloha
hotel Alpenhof je dokonalou symbiózou ticha a klidu na jedné straně a široké nabídky různých aktivit na straně druhé. Atmosféru podtrhuje umístění na krásné, slunné stráni s výhledem na panorama předhůří Alp. Hotel oceňují sportovci, rodiny s dětmi i lidé preferující "pouze" příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí.
Lyžování
dva špičkově vybavené lyžařské areály Zauberberg v Semmeringu (1,5 km východně od hotelu) a Stuhleck v Spital am Semmering (4 km západně od hotelu). Téměř 30 km sjezdovek nejvyšší kvality, sáňkařeké dráhy, bobová dráha, dětské areály, osvětlený funpark pro milovníky Freestyle, snowtubing, běžecké stopy, nejdelší noční osvětlená sjezdovka v Evropě na Zauberbergu a další… Půjčovna lyží se skiservisem, lyžařské školy.
Koupání
krytý hotelový bazén.
Vybavení
2 restaurace, bar, letní terasa, vstupní hala s krbem, krytý bazén, sauna, infrasauna, stolní tenis, kulečník, šipky, stolní tenis, malé fitness, dětská herna, volejbalové/nohejbalové hřiště, dětské hřiště a parkoviště.
Balíčky-programy
Rekreační sportovní pobyt: 2x/3x/4x ubytování, POLOPENZE, turistická mapa okolí, úschova kol hlídaná kamerovým systémem. 10% sleva v prodejně továrny na čokoládu Lind v blízkosti hotelu Rekreační pobyt pro hosty 50+: 2x/3x/4x ubytování, POLOPENZE. 10% sleva v prodejně továrny na čokoládu Lind v blízkosti hotelu. ALL INCLUSIVE pobyt: 2x/3x/4x ubytování, POLOPENZE, OBĚD nebo obědový balíček, odpolední koláč, celý den (10:00-22:00) káva, nealkoholické nápoje, domácí pivo Zipfer Urtyp , víno, voda. 10% sleva v prodejně továrny na čokoládu Lind v blízkosti hotelu.
Speciální nabídka
Dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Vstup do bazénu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.
Doprava
Vlastní. Vzdálenost z Brna 220 km, z Prahy 380 km
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa: 1,5 € /os/den (od 15 let). Za příplatek lze domluvit i bezlepkovou či bezlaktózovou stravu. Vegetariáni si vyberou z bohatého bufetu. Výjimečně lze domluvit pobyt se psy (poplatek 7 €/den).
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.