Alpenhotel Weitlanbrunn, Rakousko, Tyrolsko, Sillian-Hochpustertal, 2.9.2018, All inclusive
2.9.2018 - 3.9.2018
2 dny / nocí
All inclusive
vlastní, -
2 160 Kč
Číslo termínu: 145340610
Alpenhotel Weitlanbrunn
starstarstarstar
Rakousko | Sillian-Hochpustertal
83,9 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: All inclusive
doprava: vlastní, -
  • Bazén vnitřní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Konečná cena za osobu: 2 160 Kč
Ubytování
A: 2-4 lůžkové pokoje (28 m²)B: 2-4 lůžkové pokoje (Eco = menší, 24 m²)Pokoje jsou vybaveny vanou, WC, fénem, županem a ručníky do sauny, balkónem či terasou, radiem, telefonem, satelitní TV a trezorem, dětská postýlka po předchozí rezervaci
Poloha
Velmi rozmanitě zařízený hotel Weitlanbrunn leží v klidné oblasti na okraji lesa. Centrum města Sillian je vzdáleno 2 km od hotelu. Cyklostezky jsou přístupné hned z hotelu a celá rodina si tak může užít projížďky kolem místní řeky Dravy. K dispozici je hotelový bazén.
Stravování
all inclusive:snídaně od 7:30-10:00 - bufet s italskými specialitami, jako jsou Káva, espresso, latte macchiato, cappuccino, odpolední svačina: od 14:30 do 17:00 hodin dort a občerstvení formou bufetu, večeře bufet s regionální a mezinárodní kuchyně, salátový bar, bio jídla 18:30 do 20:30 hodin, pití po celý den: od 12:00 do 24:00 hodin Cafetteria s espresso macchiato, latte, cappuccino a různé čaje, nápoje Coca Cola, Fanta, Sprite, jablečný džus, pomerančový džus, voda, perlivé víno, točené pivo, kvalitní víno 3 červené / 3 bílé, lokální lihoviny
Vybavení
V hotelu je Vám k dispozici recepce, hotelové lobby, stylová hospoda, tyrolský salónek s krbem, internetový kout zdarma, WIFI zdarma, lyžárna a místnost pro vysoušení bot, výtah, parkoviště, jídelna a bar (nekuřácké).
Aktivity
K relaxaci Vám poslouží vnitřní plavecký bazén 12x6m se skluzavkou a vodopádem, jeskynní sauna. Bazén je otevřen denně od 7:30 do 20:00 a sauna od 14:00 do 20:00. Wellness pro děti od 16 let. Bazén pouze v doprovodu rodiče.Za poplatek je Vám k dispozici solárium a masáže. Cenu a otevírací dobu se dozvíte na místě.Dále je pro váš volný čas připravené fitness, 1-2x týdně koncerty a tancování,,nordic walking,hlídání dětí od 4-12 let max na 8 hodin za den probíhá od neděle do pátku, fitness/posilovna, stolní tenis
solarium a masáže za příplatek na místě
stolní fotbal, kulečník, půjčovna kol, videohry - za příplatek na místě
Minimální počet nocí
1
Cena zahrnuje
1x ubytování s all inclusive / osoba / noc, Ceny za osobu
Cena nezahrnuje
pobytová taxa: 2,- EUR/os/den ( od 16 let ), domácí zvířata / 10 € / den (bez jídla) - pouze menší psi, Aktivity - kulečník, stolní tenis půjčovna kol..., Hlídání dětí

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář TEMPO TOURS Praha s.r.o., IČ 25147111 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Poté Vám pošleme emailem návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Cestovní agentura Dovln.cz neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.
Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).
Časté dotazy