Apartmány Verudela Beach a Villa Resort, Chorvatsko, Istrie, Pula, Verudela, 18.9.2018, Bez stravy
18.9.2018 - 21.9.2018
4 dny / 3 noci
Bez stravy
vlastní, -
906 Kč
Číslo termínu: 144518436
Apartmány Verudela Beach a Villa Resort
starstarstar
Chorvatsko | Verudela
66,7 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Apartmány
Strava: Bez stravy
doprava: vlastní, -
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Konečná cena za osobu: 906 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Verudela Beach - apartmány
Popis

Apartmány v turistickém středisku Verudela Beach se nacházejí na poloostrově Punta Verudela, nedaleko města Pula. Většina apartmánů je situována mezi borovicemi a má krásný pohled na otevřené moře. Apartmány se nacházejí se v blízkosti pobřežní promenády. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi, hosté mohou využívat vybavení střediska Park Plaza Verudela. Do blízké Puly jezdí místní autobus, zastávka je v blízkosti. WiFi na recepci a v areálu zdarma. Verudela Avenue - zcela nová nákupní a zábavní ulice spojuje hotel park Plaza a středisko Park Plaza Verudela. jsou zde obchody, kavárny, restaurace ale i prostor pro zábavu a animační programy.Vybavení střediska Verudela Beach: kavárna, restaurace, parkoviště. kromě toho klienti využívají i dlaších služeb a vybavení nedalekého Park Plaza Verudela, kde jsou další restaurace, bazény, sportoviště, kavárny, cukrárny...Ubytování: apartmány pro 2-6 osob, různé typy a velikosti, jsou stejně vybavené, liší se pouze polohou, velikostí a počtem lůžek.Popis ubytování:Apartmán B 2-4 a B 2-4 směr moře, max. pro 4 osoby v přízemí nebo v 1. patře, velikost 38 m2, 1x ložnice s 2 lůžky, denní místnost s gaučem pro 2 osoby do 18 let, klimatizace (za příplatek), vybavená kuchyň s lednicí a mrazákem, kávovar na filtrovanou kávu, koupelna, WC,SAT TV, sejf, balkon / balkon s pohledem na moře (podle typu apartmánu), parkovací místo.Apartmán B 3-5 směr moře, max. pro 5 osob, v 1. patře, velikost 30-40 m2, 1x ložnice s 2 lůžky a přistýlkou, denní místnost s gaučem pro 2 osoby do 18 let, klimatizace (za příplatek), vybavená kuchyň s lednicí a mrazákem, kávovar na filtrovanou kávu, koupelna, WC,SAT TV, sejf, balkon s pohledem na moře, parkovací místo.Apartmán B 4-6 a B 4-6 směr moře, max. pro 4 osoby v přízemí nebo v 1. patře, velikost 44 m2, 2x ložnice s 2 lůžky, denní místnost s gaučem pro 2 osoby do 18 let, klimatizace (za příplatek), vybavená kuchyň s lednicí a mrazákem, kávovar na filtrovanou kávu, koupelna, WC,SAt TV, sejf, balkon / balkon s pohledem na moře (podle typu apartmánu), parkovací místo.Stravování vlastní, možnost dokoupení polopenze.Pláž, sportovní vyžití: kamenité a oblázkové pláže od 50 m o střediska, přírodní kamenité terasy, přírodní stín (borovice), možnost pronájmu lehátek a slunečníků, kabinky na převlékání, plavčíci na pláži. Venkovní bazény s mořskou vodou, dětský bazén (hl. 100-125 cm) a dětský bazén s toboganem (50 cm hloubka). Animační programy po dobu letní sezony (15.6.-15.9.) pro děti i dospělé, denní i večerní program - bližší informace přímo ve středisku. Plaže a bazény jsou vzdálené od 10 do max. 200 m od apartmánů podle místa ubytování.Sport: 18 tenisových kurtů, basketbal, volejbal, mini golf, stolní tenis, golf, vodní sporty a atrakce...(služby za příplatek na místě)Za příplatek klimatizace (5 Eur/den) a malý pes (12 Eur/den - nutno mít potvrzené od recepce) - platba na místě.Příjezd možný denně, check in od 16.00, check out do 10.00

Poloha
Do 200 metrů od pláže
Vybavení
recepce, dětský klub, hlídání dětí, směnárna, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, kavárna, obchůdky, bazén s mořskou vodou, hřiště na košíkovou, tenisové kurty, vodní sporty, obchod se suvenýry, parkoviště, obchod, internet (WIFI), klimatizace, wellness
Pokoje
Apt. B 2-4 - Balkón - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice, 2 lůžka v obývacím pokoji , Apt. B 2-4 směr moře - výhled směrem na moře - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice, 2 lůžka v obývacím pokoji , Apt. B 4-6 - Balkón - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice - 2x, 2 lůžka v obývacím pokoji , Apt. B 4-6 směr moře - výhled směrem na moře - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice - 2x, 2 lůžka v obývacím pokoji , Apt. B 3-5 směr moře - výhled směrem na moře - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice - 2x, 2 lůžka v obývacím pokoji
Cena zahrnuje
3x ubytování v apartmánu dle vybraného typu, spotřebu vody a enegií, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid a pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje
služby delegáta, pojištění léčebných výloh a storna, příplatek za klimatizaci (5 Eur/den) - platba na recepci. Příplatek za malého psa - 12 Eur/den - platba na recepci, nutno mít potvrzené na smlouvě.
Poznámka
Možnost dokoupení polopenze.

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář MEDITERAN travel s.r.o., IČ 27489442 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...
Dnes Počasí v Pula - transparent 31°C
Zítra Počasí v Pula - transparent 27 - 31°C
23.8. Počasí v Pula - transparent 26 - 30°C
24.8. Počasí v Pula - transparent 25 - 28°C
Východ slunce 6:12
Západ slunce 20:02
Vlhkost vzduchu 43%

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Poté Vám pošleme emailem návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Cestovní agentura Dovln.cz neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.
Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).
Časté dotazy