Čína - Velký okruh, Čína, 13.9.2018, Polopenze
13.9.2018 - 25.9.2018
13 dní / 12 nocí
Polopenze
letecky, Praha
64 990 Kč
Číslo termínu: 131256673
Čína - Velký okruh
starstarstar
Čína | Čína
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: Polopenze
doprava: letecky, Praha
Konečná cena za osobu: 64 990 Kč

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
9 - 10x ubytování se snídaněmi v hotelích*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
Popis zájezdu
1. - 2. DEN – Odlet z Prahy, přílet do Pekingu. Dle času příletu transfer, ubytování.

3. DEN – Metropole Číny PEKING. Prohlídka největšího náměstí na světě Tchien an men (NÁMĚSTÍ NEBESKÉHO KLIDU) o rozloze 44 ha. ZAKÁZANÉ MĚSTO – bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny. V minulosti bývalo sídlem panovníků dynastie Ming a Čching a bylo nepřístupné veřejnosti. CHRÁM NEBES – je typickým příkladem harmonie a symboliky čínské architektury. Jedná se o nejrozlehlejší chrámový komplex v Číně rozkládající se v příjemném parku.

4. DEN – Výlet z Pekingu. Návštěva VELKÉ ČÍNSKÉ ZDI, která je jedním ze symbolů Číny se vine přes hory i pouště v délce několika tisíc kilometrů. Procházka po její zrekonstruované části, která se nachází cca 60 km od Pekingu.HROBKY PANOVNÍKŮ DYNASTIE MING-místo odpočinku 13 z celkem 16 panovníků dynastie.

5. DEN – Druhá část prohlídky PEKINGU. Y ONGHE LAMA TEMPLE – budhistický chrám s největší dřevěnou sochou Buddhy na světě. Prohlédneme si LETNÍ PALÁC – sídlo císařů v letních měsících. Pahorky a voda zde vytvářejí krásné scenérie, které doplňují mosty a chrámy. V rozlehlých zahradách můžeme obdivovat Bronzový pavilon, horu Dlouhého života, mramorovou loď císařovny Cixi a množství dalších chrámů, pavilonů a mostů, které vytvářejí idylická zákoutí. Večer přejezd nočním lůžkovým vlakem do Xianu.

6. DENXIAN – hlavní město provincie Šan–si bývalo sídlem 11 čínských dynastií. Bylo zmiňováno jako výchozí místo Hedvábné cesty. Opevnění z období dynastie Ming, Velká pagoda divoké husy. TERAKOTOVÁ ARMÁDA – hliněná armáda objevená v roce 1974 rolníky při hloubení studny. Skládá se z více než 7000 vojáků, lučišníků a koní měla chránit hrobku císaře Qin Shihuangdiho , který před více než 2200 lety sjednotil Čínu.

7. DEN – Výlet do pohoří HUASHAN – nejvyšší ze všech pěti taoistických hor v Číně. Je považována za sídlo taoistického boha Huashanu. Úchvatné pohoří, na které je možné vyjet lanovkou, poskytuje jedinečné výhledy na strmé průrvy a okolní vrcholky, které tvoří jedinečná panoramata.

8. DEN – Přelet z Xianu do GUILINU. Odpoledne návštěva nedaleké malebné jeskyně REED FLUTE CAVE, nazývané též „Muzeum přírodního umění“.

9. DEN – Krasová oblast u ŘEKY LI patří k vrcholům každého zájezdu do Číny. Z čínského výtvarného umění každý Evropan zná zelené hory (homole), které se pyšně vypínají nad údolíčky mezi nimi. Dopoledne plavba po řece Li, která patří k nezapomenutelným zážitkům. Odpoledne výstup na MĚSÍČNÍ HORU, ze které se dá tato nádherná oblast nafotit i z ptačí perspektivy.

10. DEN – Dokončení prohlídky GUILINU. Přelet z Guilinu do Šanghaje.

11. DENŠANGHAJ – největší a nejdynamičtější město v zemi. Nábřežní promenáda Bund lemovaná velkolepými koloniálními budovami. Moderní čtvrť Pudong s vysokými mrakodrapy a novodobým symbolem města, 457 m vysokou televizní věž Perla Orientu. Staré město na jihu s typicky čínskou atmosférou, uličkami, trhy a chrámy. Zde se nachází i pěkné zahrady Y uyuan z doby Mingů a bazar vybudovaný ve starém stylu. Večerní procházka po nábřeží Bund – výhledy na efektně nasvícené mrakodrapy čtvrti Pudong. Možnost projížďky vyhlídkovou lodí.

12. DEN – Výlet do vodního městečka ZHOUZHUANG, které je jako protkané vodními kanály s nádhernými starými domy bohatých čínských obchodníků. Dále starobylé město SUZHOU, vyhlášené překrásnými čínskými zahradami (UNESCO). Návštěva zahrady Mistra rybářských sítí a ulička Shantang Street s 1200 let starou historií. Transfer na letiště nebo nocleh (dle letového řádu).

13. DEN – Odlet ze Šanghaje. Přílet do Prahy 13. nebo 14. den.

Upozornění: změna programu vyhrazena. Zájezd se uskuteční při min. počtu 14 osob. Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců. Pokud bude zájezd stornován v době, kdy jsou již zajištěné letenky, je stornopoplatek minimálně ve výši skutečně vzniklých nákladů, tedy ceny letenky.
Akce
Záloha 10 000 Kč při koupi do 28.2.2018
Cena obsahuje
- Leteckou přepravu Praha - Čína a zpět vč.letištních tax
- Transfery pronajatými minibusy dle programu
- Noční lůžkový vlak do Xianu
- Vnitrostátní přelety Xian – Guilin a Guilin – Šanghaj
- 9 - 10x ubytování se snídaněmi v hotelích*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
- 9x oběd nebo večeře
- Českého a místního průvodce
- Zástupce CK, který s Vámi bude po celou dobu zájezdu vč. cesty z/do Prahy (může být i průvodce)
- Lanovku na Čínskou zeď
- Projížďku po řece Li
Cena neobsahuje
- Vízum
- Spropitné
- Komplexní pojištění léčebných výloh vč. Pojištění pro případ storna zájezdu

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář Quality Tours s.r.o., IČ 26122669 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.