Gloria Maris, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Agios Sostis, 20.9.2018, Snídaně
20.9.2018 - 27.9.2018
Last minute
8 dní / 7 nocí
Snídaně
letecky, Praha
11 890 Kč
Číslo termínu: 139041270
Gloria Maris
starstarstar
Řecko | Zakynthos
53,8 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: Snídaně
doprava: letecky, Praha
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Konečná cena za osobu: 11 890 Kč

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Gloria Maris Hotel
Poloha a popis
Menší hotelový komplex leží na pěkném klidném místě v udržované zahradě, v těsné blízkosti moře s výhledem na ostrov Marathonissi. Nejbližší letovisko Agios Sostis, kde se nachátí tradiční taverny, obchůdky se suvenýry a minimarket je dostupné procházkou (cca 10 min). Další velmi turisticky oblíbené letovisko Laganas se nachází cca 3 km od hotelu. Hotel s přátelskou atmosférou je ideální pro relaxační dovolenou nejen pro ty co vyhledávají kliené místo ke strávení příjemné dovolené, ale také pro ty, co ocení blízkost rušného letoviska. Hotel je vzdálen cca 8 km od letiště. UPOZORNĚNÍ - tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ od 16 let!
Vybavení hotelu
Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní s hala recepcí, úschovna zavazadel, směnárna, hlavní restaurace, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, Wi-fi připojení u bazénu (zdarma) a tropický bar u pláže, vířivka, parkoviště.
Vybavení pokoje
Hostům hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem do zahrady nebo na moře, které jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací (poplatek 7 € za den), chladnička (2 € za den), trezor (poplatek 15 Euro za týden), kabelovou televizí, telefonem a balkonem nebo terasou.
Stravování
Polopenze - snídaně a večeře jsou formou bufetu.
Pláž a plážový servis
Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu která je dostupná z mírného svahu po schodech.
Lehátka a slunečníky za poplatek.

Další písečná pláž se nachází v letovisku Laganas.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu.
Služby za poplatek
Klimatizace, chladnička, trezor.

Nabídku služeb které nejsou v ceně a jsou za poplatek získáte na hotelu.
Poznámka
Hotel je určen pouze pro dospělé od 16 let!

TOTO UBYTOVÁNÍ JE DOSTUPNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Venkovní bazén, vířivka

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář Pantour s.r.o., IČ 27929272 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...
Dnes Počasí v Argassi - transparent 29°C
Zítra Počasí v Argassi - transparent 25 - 29°C
23.8. Počasí v Argassi - transparent 26 - 29°C
24.8. Počasí v Argassi - transparent 27 - 29°C
Východ slunce 6:56
Západ slunce 20:22
Vlhkost vzduchu 36%

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.