Horizont, Chorvatsko, Istrie, Pula, Verudela, 22.9.2018, Bez stravy
22.9.2018 - 29.9.2018
8 dní / 7 nocí
Bez stravy
vlastní, -
1 348 Kč
Číslo termínu: 124724637
Horizont
starstar
Chorvatsko | Verudela
0,0 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Apartmány
Strava: Bez stravy
doprava: vlastní, -
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Konečná cena za osobu: 1 348 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Horizont Resort apartmány
Popis

Horizont resort se nachází v lokalitě zvané Zlatne Stijene, cca 2 km od centra Puly. Apartmány pro 2-6 osob jsou umístěné v patrových vilkách, které jsou obklopeny borovým hájem.Apartmány mají ložnici(e), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, trezor, koupelnu, balkon nebo terasu. Klimatizace je možná za příplatek a pouze u apartmánů typu BX.Typy apartmánů1/2 typ B: (19-25 m2), dvoulůžkové studio (vše v jedné místnosti)1/2+1 typ B: (25-30m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu1/4 (1/2+2) APT typ B: (30-35 m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby1/4 (1/2+2) APT typ BX: (35-40 m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mořská strana a klimatizace je možná za příplatek

1/5 (1/3+2) APT typ B: (36 m2), třílůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mořská strana je možná za příplatek1/6 (2/2+2) APT typ B: (44-50 m2), 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelnyV areálu se nachází recepce, restaurace, caffe bar, snack bar, pizzerie, samoobsluha, diskotéka, terasa s taneční hudbou, parkoviště. Hosté mají k dispozici WI-FI na recepci a u bazénu. Venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén s mořskou vodou je v přilehlém sousedním resortu Splendid. Pro děti jsou zde houpačky a prolézačky.Pláž je skalnatá, kamenitá a oblázková, vzdálená asi 100 m. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.V blízkosti cca 150 m je sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, vodní sporty a další. Autobusová zastávka je vzdálena cca 250 m. Veřejný autobus jezdí na trase Horizont resort - Pula cca každých 20 minut.

Poloha
do 150 m od moře
Vybavení
prodejna se suvenýry, pizzerie, bazén venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, diskotéka, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, café bar, supermarket, parkování, stánek s občerstvením
Pokoje
APT 1/2+1 TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TBX - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TBX, MS - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/5 (1/3+2) TB, MS - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/5 (1/3+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, dvě koupelny, APT 1/6 (2/2+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, dvě ložnice
Sport
lukostřelba, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, malá kopaná, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, aquaaerobic, ranní gymnastika, nordic walking, fitness studio
Cena zahrnuje
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníky
závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
domácí zvíře max do 10 kg a pouze jedno v apartmánu (na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
klimatizace (na vyžádání) - za příplatek, POZOR - lze pouze u 1/4 APT typ BX a typ BX MS
Poznámka
Dětská postýlka - ZDARMA (na vyžádání) - počet osob v APT nesmí překročit uvedený možný počet (včetně dětské postýlky) !!

Možnost příplatku polopenze (švédský stůl).

Polopenze (švédský stůl) dítě do 6 let - ZDARMA !


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2018 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...
Dnes Počasí v Pula - transparent 31°C
Zítra Počasí v Pula - transparent 27 - 31°C
23.8. Počasí v Pula - transparent 26 - 31°C
24.8. Počasí v Pula - transparent 25 - 29°C
Východ slunce 6:13
Západ slunce 20:01
Vlhkost vzduchu 43%

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Poté Vám pošleme emailem návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Cestovní agentura Dovln.cz neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.
Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).
Časté dotazy