Hotel Estreya - Dotované pobyty 50+ - Bulharsko
34 termínů
All inclusive
Praha, Brno, Ostrava
13 490 Kč
Hotel Estreya - Dotované pobyty 50+
starstarstarstar
Bulharsko | Bulharsko
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: All inclusive
Již od : 13 490 Kč
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, TV, lednička, dětská postýlka (na vyžádání).
Poloha
hotelový areál lázeňského typu leží 170 m od pláže v klidném letovisku Svatý Konstantin, ve kterém se taktéž nachází nejvýznamnější klášter v okolí – Klášter Svatého Konstantina a Heleny. Hotel se nachází 18 km od letiště ve Varně, těsně před Zlatými Písky.
Vybavenost
vinárna, recepce, restaurace se zahradou a posezením, bar, WiFi (za poplatek), vnitřní bazén s minerální vodou, venkovní bazén, masáže, fitness, sauna, trezor na recepci, velká zahrada, dětské hřiště, konferenční místnost, venkovní scéna pro animace.
Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bohatých švédských stolů, 2x týdně tematická večeře. Nápoje v rámci All Inclusive v lobby baru a u bazénu (káva, čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje).
Pláž
písečná pláž se nachází 170 m před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).
Náš názor
hotel v ideální lokalitě vhodný pro klientelu vyhledávající klid a možnost lázeňských procedur.
Cena za osobu zahrnuje
7x ubytování, 7x all inclusive, výlet v destinaci, letenka, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Sport a zábava
relaxační a ozdravné procedury v moderně zařízeném lázeňském centru, které je součástí hotelu (za poplatek). Sportovní aktivity na pláži (za poplatek).

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Sofia - transparent 24°C
Zítra Počasí v Sofia - transparent 17 - 25°C
23.6. Počasí v Sofia - transparent 11 - 19°C
24.6. Počasí v Sofia - transparent 11 - 19°C
Východ slunce 5:48
Západ slunce 21:07
Vlhkost vzduchu 26%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.