Sdílet na Facebooku
Sdílet na Google+
Tweet

Lana Del Rey zájezd BUS - Německo

Zájezdy na koncerty
Lana Del Rey koncert - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín
Lana Del Rey koncert
Lana Del Rey koncert (Hotel)
Doprava autobus
Strava Bez stravy
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Lana Del Rey zájezd BUS
Informace

Připravili jsme pro Vás autobusový zájezd na koncert americké popové zpěvačky Lany Del Rey, vlastním jménem Elizabeth Woolridge Grant. Po proražení s albem Born To Die v roce 2012 na světové žebříčky Lana doslova rozpoutala vlnu na scéně POP music. Získala si velké množství příznivců a její písničky jako National Anthem, Blue Jeans či snad Video Games vám nemusíme predstavovat. Její sláva vystřelila hned na začátku až do TV, kde její píseň Blue Belvet zněla uším posluchačů v reklamách na podzimní kolekce v H&M. Současná tvorba Lany del Rey se přibližuje trendům moderní hudby, ale stále v ni máme kouzlo jako u jejího debutového alba. Tuto 32 letou zpěvačku jsme za celou dobu jejího působení mohli v České republice spatřit pouze jednou a to v rámci festivalu, který se konal v roce 2013.Cena zájezdu na koncert Lana Del Rey zahrnuje:
autobusovou dopravu tam a zpět
vstupenku na koncert
služby delegáta
informační servis
unikátní kupón se slevou do Kytary.cz


Termín: 16.4. – 17.4.2018
Datum koncertu: 16.4.2018 v 20:00
Místo: Mercedes-Benz Arena, Berlín, Německo
Vstupenka: sezení 2.kategorie
Odjezd Praha – Berlín: 16.4.2018 v 9:00
Odjezd Berlín – Praha: po skončení koncertuVíce informací

V ceně zájezdu není zahrnuto komplexní cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny, které obsahuje i pojištění storna zájezdu. Ochrání vás nejen na cestách ale i pokud budete nuceni zájezd zrušit.
V rámci Schengenu je třeba, aby byli občané při svých cestách vybaveni příslušným platným cestovním dokladem - čili cestovním pasem nebo občanským průkazem. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním pasem.
Do států Evropské unie lze použít všechny typy cestovních pasů - se strojově čitelnými údaji a s biometrickými údaji. Dále bez strojově čitelných a bez biometrických údajů a všechny typy občanských průkazů.
V případě, že Vám nevyhovuje odlet z daného letiště, délka zájezdu, popřípadě kvalita ubytování či kategorie vstupenky, přizpůsobíme vše Vašim požadavkům.

Služby


komplexní cestovní pojištění: 299 Kč
vstupenka sezení 3.kategorie: vyprodáno
vstupenka sezení 1.kategorie: 899 Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné