Liostasi, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, 1.9.2018, Bez stravy
1.9.2018 - 8.9.2018
8 dní / 7 nocí
Bez stravy
letecky, Praha
15 790 Kč
Číslo termínu: 144495803
Liostasi
starstarstar
Řecko | Kréta
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Vila
Strava: Bez stravy
doprava: letecky, Praha
Konečná cena za osobu: 15 790 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VILA LIOSTASI
Ubytování
vila se skládá ze 3 samostatných budov, které nabízí ubytování až pro 12 osob v 5 dvoulůžkových ložnicích (možnost 2 přistýlek). V hlavní patrové budově se v přízemí rozkládá prostorný obývací s krbem, sat. TV a hi-fi soustavou. Na obývací pokoj navazuje jídelna s plně vybavenou kuchyní (sporák, lednice, varná konvice, základní nádobí ad.). V přízemí je také samostatná toaleta. V prvním patře jsou 2 ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Naproti hlavní budově je přízemní domek se 2 ložnicemi s koupelnou (vana, toaleta). Mezi hlavní budovou a další přízemní budovou s jednou ložnicí s koupelnou (vana, toaleta) a krytou terasou s výhledem do všech stran (včetně krásného výhledu na moře) je umístěn bazén (30 m2). V komplexu se nachází několik teras, z nichž je krásný výhled na okolní krajinu. Na dvoře je kryté posezení s grilem a venkovní troubou. Dále je zde nadzemní a podzemní parkoviště pro 3-4 auta. Vila je plně klimatizovaná (v ceně).
Poloha
vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází v osadě Amnatos. Vila je obklopena rozsáhlým olivovým hájem a nabízí krásný výhled na pohoří Ida a Kouloukonas a také částečně na moře. Nejbližší pláž v letovisku Stavromenos leží asi 5 km od vily, kde se nachází také nejbližší taverny a obchody. Správní město oblasti Rethymno je vzdáleno 18 km. V okolí vily je několik vhodných
cílů pro výlety do soutěsky Patsos, významného kláštera Arkadi. Letiště Chania a Heraklion jsou dostupná za cca 1,5 hod. jízdy autem.
Minimální obsazenost
3 ložnice - 6 osob
4 ložnice - 8 osob
5 ložnic - 10 osob
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Heraklion – Praha, letištní taxy a poplatky, služby českého delegáta (pouze na telefonu), 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování bez stravy (jiný počet nocí a odletové dny na vyžádání v CK), místní pobytovou taxu, pojištění CK dle zákona č.159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), zpáteční transfer (2800,- Kč/4 os., 4000,- Kč/5-8 os.).
Stravování
bez stravy.
Vzdálenosti
nejbližší pláž ve Stavromenos: cca 5 km
město Rethymno: cca 8 km
letiště Chania a Heraklion: cca 80 km

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...
Dnes Počasí v Kréta - transparent 27°C
Zítra Počasí v Kréta - transparent 24 - 28°C
23.8. Počasí v Kréta - transparent 24 - 28°C
24.8. Počasí v Kréta - transparent 25 - 28°C
Východ slunce 6:43
Západ slunce 20:01
Vlhkost vzduchu 49%

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Poté Vám pošleme emailem návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Cestovní agentura Dovln.cz neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.
Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).
Časté dotazy