Sdílet na Facebooku
Sdílet na Google+
Tweet

Moros - Agios Stefanos od 20.07.17

Moros, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Agios Stefanos, 20.7.2017, Bez stravy
Moros
Moros (Studia) starstar
Doprava letecky
Strava Bez stravy
Letiště Ostrava
Odjezd -
Číslo zájezdu 110314539
8 990 Kč (-31 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Moros
Ubytování
Jednoduše vybavená studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo v prvním patře. Prostorné terasy a balkóny studií jsou zastíněné. Studia jsou dvoulůžková nebo třílůžková. V některých dvoulůžkových studiích lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let). V jednom třílůžkovém studiu je gauč, který může posloužit jako čtvrté lůžko (pro dítě do 12 let). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). V domě je Wi-Fi a můžete si vyžádat dětskou postýlku a fén.
Poloha
Moros se nachází ve svahu ve středu letoviska Agios Stefanos blízko krásné písečné pláže stejného jména. Chůze do svahu Vás odmění pěkným panoramatickým výhledem na moře a na vesničku Agios Stefanos. Na pláž se dostanete, seběhnete-li ze svahu a vydáte-li se podél místní zástavby za pár minut. Centrum osady je velmi blízko, takže první taverny a obchody máte doslova na dosah. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Korfu - Praha nebo Ostrava - Korfu - Ostrava včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce CK
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den jednolůžkové studio: od 450 Kč/noc večeře: 320 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě) dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje
15x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), transfery, služby zástupce CK.
Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 35 Kč/osoba/den jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc snídaně: 120 Kč/den večeře: 320 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den klimatizace: studio cca 5 €/den (platba na místě)
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Condor)
Stravování
Možnost dokoupení snídaní a večeří, které jsou podávány v nedaleké taverně Condor. Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.
Shrnutí
Největší předností domu je panoramatický výhled na moře a snadná dosažitelnost pláže i centra letoviska.
Pláž
od pláže agios Stefanos: cca 260 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m
Sleva Dítě výhodná cena

Při zakoupení First Minute leteckého zájezdu nejpozději do 31. 3. 2017 a uplatnění slevy Dítě výhodna cena, zaplatíte za Vaše dítě pouze:
3990 Kč - zájezdy na 7 nocí
4990 Kč - zájezdy na 10/11 nocí
5990 Kč - zájezdy na 14 nocí

Počet míst je omezen, platí jen do vyčerpání přidělených kapacit.
Ve vybraných ubytováních mohou tuto slevu čerpat 2 děti.
Dle zvoleného ubytování je dítě akceptováno až do 18 let.


Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář VIAMARE, spol. s r.o., IČ 48116734 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.