Penzion Nadia, Bulharsko, Burgas, Primorsko, 11.8.2018, Snídaně
11.8.2018 - 18.8.2018
Last minute
8 dní / nocí
Snídaně
letecky, Praha
7 990 Kč
Číslo termínu: 144333738
Penzion Nadia
Bulharsko | Primorsko
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: Snídaně
doprava: letecky, Praha
Konečná cena za osobu: 7 990 Kč

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: **
Popis
Penzion se nachází v klidné ulici 150 m od severní pláže a 5 minut od centra letoviska. Wi-fi připojení zdarma.
Ubytování
standardně vybavené dvou lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko),prostorné apartmány s oddělenými ložnicemi a kuchyňkou až pro 5 osob s třemi balkony, všechny pokoje mají klimatizaci, rychlovarnou konvici, lednici, televizi, balkon, koupelnu se sprchou a WC.
Okolí
Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.
Stravování
Snídaně formou švédských stolů v nedaleké restauci.
Ubytování
standardně vybavené dvou lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko),prostorné apartmány s oddělenými ložnicemi a kuchyňkou až pro 5 osob s třemi balkony, všechny pokoje mají klimatizaci, rychlovarnou konvici, lednici, televizi, balkon, koupelnu se sprchou a WC.
Vybavení
standardně vybavené dvou lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko),prostorná rodinná studia až pro 5 osob s třemi balkony, všechny pokoje mají klimatizaci, rychlovarnou konvici, lednici, televizi, balkon, koupelnu se sprchou a WC.
Cena zahrnuje
7x ubytování, strava dle popisu u ubytovací kapacity, letenku vč. bezpečnostních a letištních tax, palivový příplatek viz. Všeobecné podmínky, místní poplatky, transfery, úklid pokojů, delegáta a pojištění CK podle zákona
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění,

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář , IČ - a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Primorsko - transparent 26°C
Zítra Počasí v Primorsko - transparent 23 - 26°C
23.8. Počasí v Primorsko - transparent 24 - 26°C
24.8. Počasí v Primorsko - transparent 24 - 26°C
Východ slunce 6:21
Západ slunce 20:02
Vlhkost vzduchu 40%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.