Poznávací zájezd Sardinie - Itálie - Sardinie
0 termínů
-
-
Poznávací zájezd Sardinie
starstarstar
Itálie | Sardinie
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: -
Již od :

Kategorie hotelu: ****
Poloha
Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen na 3 části – hotel, Villaggio a Borgo. Hotel se nachází v centru resortu hned vedle bazénu. Villaggio má 300 poschoďových řadových vilek, které jsou obklopeny zelení, olivovníky a oleandry. Borgo nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.
Popis zájezdu
Zájezd za přírodními krásami i památkami Sardinie pro ty, kteří nechtějí strávit svoji dovolenou pouze lenošením u moře.

1. DEN – Odlet z Prahy na Sardinii. Transfer do hotelu.
2. DEN – Výlet na severozápadní část ostrova. Cesta vnitrozemím ostrova k SANTISSIMA TRINITA DI SACCARGIA – překrásný románský kostelík z poč. 12. stol. Dále návštěva malebného přístavu ALGHERO, přezdívaného díky katalánské tradici „malá Barcelona“. Uvidíme katalánskou gotickou katedrálu sv. Marie, náměstí, obranné valy, kostel a klášter sv. Františka i nábřeží. Severním pobřežím do malebného historického městečka CASTELSARDO. Městečko s hradem, který leží na mohutném skalisku a majestátně se tyčí nad pestrobarevnými domky rozesetými po útesu. Z hradeb jsou krásné výhledy na městečko, přístav i moře. Fotozastávka u skály ve tvaru sloního těla ROCCIA D’ELEFANTE.
3. DEN – Pobyt a odpočinek u moře.
4. DEN – Výlet na severovýchodní část Sardinie. CAPO D’ORSO – krátký výstup ke skalisku ROCCIA DELL’ORSO (ohromný erozí vymodelovaný žulový blok připomínající medvěda). Odtud jsou krásné výhledy na tyrkysové moře a souostroví La Maddalena. Souostroví LA MADDALENA – pro svoji výjimečnou krásu, úžasnou přírodu a překrásné pláže se stala národním parkem. Trajektem možnost návštěvy městečka LA MADDALENA s křivolakými uličkami, působivým náměstím. Cesta za dávnou historií Sardinie – návštěva starověkého komplexu Prisgiona nuraghe, jednoho z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na Sardinii, prehistorické hrobky CODDU VECHIU (hrobka obrů) a nurag ALBUCCIU u Arzacheny. Příjezd do srdce pobřeží COSTA SMERALDA (Smaragdové pobřeží), které je považováno za nejkrásnější část pobřeží Sardinie se skalisky, malebnými plážemi, ostrůvky a tyrkysově průzračnou vodou. Návštěva městečka PORTO CERVO, které je skutečným centrem Costy Smeraldy s krásným
5. DEN – Pobyt u moře.
6. DEN – Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakult.lodního výletu spojeného s návštěvou pobřežní vápencové jeskyně GROTTA DEL BUE MARINO a s následným koupáním na údajně nejkrásnější italské pláži CALA LUNA, která dostala své jméno podle srpkovitého tvaru připomínající Měsíc.
7. DEN – Pobyt u moře. Pro zájemce pěší výlet na NURAG MANNU, který se nachází na působivém místě nad mořem, odkud jsou nádherné výhledy na východní pobřeží Sardinie.
8. DENSAN TEODORO – malebné městečko leží jen kousek od jedné z nejvyhlášenějších pláží La Cinta. OLBIA – návštěva města, kde se seznámíme s charakteristickou Corso Umberto plnou malebných obchůdků a navštívíme nejdůležitější památku města: románský kostel San Simlicio, postavený ve dvanáctém století ze žulových bloků. Odlet do Prahy.
Akce
Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější
program.
Cena obsahuje
- Zpáteční letenka Praha – Olbia – Praha (vč. všech poplatků)
- 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Palmasera 4*
- Polopenze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři
- Transfer z/na letiště
- Průvodce
- Autobus na výlety
Cena neobsahuje
- Vstupy do památek a objektů
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Upozornění:
- Pořadí navštívených míst se může měnit.
- Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program.
- Minimální počet pro uskutečnění: 26 osob.
Vybavení hotelu
recepce, bar, restaurace, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 bazény, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr. Animace jsou v provozu v hlavní sezoně
Vybavení pokoje
standardní pokoje se sociálním zařízením, minibarem, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací, verandou

Vybavení pokoje v částech Villaggio a Borgo: - pokoje se nacházejí ve vilkách a mají sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar/miniledničku, telefon, fén, trezor, balkon, terasu nebo verandu (přízemí nebo první patro).
Stravování
Polopenze formou švédských stolů (minimálně polévka, dva první a dva druhé chody) včetně sklenice vody a vína
Pláž
Krásná pláž s hrubším růžovým pískem se nachází 200–400 m (dle místa ubytování). Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.
Hotely v nabídce
Ubytování ve 4* hotelu Hotel Palmasera Village.

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Cagliari - transparent 26°C
Zítra Počasí v Cagliari - transparent 24 - 28°C
24.8. Počasí v Cagliari - transparent 24 - 29°C
25.8. Počasí v Cagliari - transparent 24 - 30°C
Východ slunce 6:41
Západ slunce 20:10
Vlhkost vzduchu 70%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.