Racek - Česká republika - Šumava
252 termínů
Bez stravy, Snídaně
-
750 Kč
Racek
starstarstar
Česká republika | Šumava
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: Bez stravy, Snídaně
Již od : 750 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Černá v Pošumaví - Hotel RACEK
Poloha
v rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera. Tato krásná rekreační oblast leží z převážné části v chráněné krajinné oblasti Šumava a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci.

Obec Černá v Pošumaví se nachází v Jihočeském kraji, na levém břehu Lipenské přehrady, zhruba 18 km jihozápadně od Českého Krumlova. První písemná zmínka o obci pochází z 2. března 1268. Význam obce vzrostl v 18. století, kdy pražský purkrabí zažádal o vzorky tuhy, kterou tehdy dobývali sedláci nehornickou metodou. Pro zájem obchodníků a dále státní správy byla roku 1811 tuha vyhlášena za vyhrazenou nerostnou surovinu a její těžba se musela řídit báňským zákonem. Grafitové doly byly otevřeny Schwarzenberky roku 1812. Tuhy se používalo k výrobě tužek ve Zlaté Koruně a v Českých Budějovicích.
Balíček 1
Cena pobytu Velikonoce (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu s nabídkou velikonočních jídel), 30 min vstup do wellness, volný vstup do fittness, velikonoční překvapení pro děti i dospělé, voucher na velikonoční dezert.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, hotel. trezor, konferenční služby, venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, wellness služby (whirlpool, fitness, sauna, masáže), Wi-Fi, pro děti - hřiště, postýlka, stolička, strava a ZOO koutek; parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, minibar, Wi-Fi (zdarma). 2lůžkové nové chatky, 4lůžkové starší chatky a nezrekonstruované 4lůžkové staré chatky (popis a cena na vyžádání).
Stravování
snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, vodní sporty (Lipenské jezero), rybolov, fotbalové hřiště, multifunkční sportovní hřiště, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (Skiareál Lipno, Hochficht).
Cena zahrnuje
7x ubytování se snídaní, parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek (6,- Kč/den/osoba do 16 let, 15,- Kč/den/osoba 18–70 let).
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.