Rapa Nui - daleko od civilizace - Chile
0 termínů
-
-
Rapa Nui - daleko od civilizace
starstarstar
Chile | Chile
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Program
Strava: -
Již od :
Popis hotelu

Hotely kategorie ***

Pokoje: dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením (možnost 1 přistýlky).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou z Varšavy do Santiaga de Chile a ze Santiaga de Chile do Varšavy (přes jedno z evropských letišť), vnitřní přelet: Santiago de Chile - Velikonoční ostrov - Santiago de Chile, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), stravování dle programu (snídaně nebo breakfast box, za příplatek večeře nebo obědy (7)), služby delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů a jiné osobní výdaje. Náklady na účast v programu (povinný poplatek, včetně vstupenek) - 230 USD + cca 60 USD na spropitné pro místní průvodce, řidiče a nosiče zavazadel.

Hodnocení klientů

Všechny recenze k tomuto zájezdu najdete zde: http://r.pl/rapa-nui-z-dala-od-cywilizacji/zakwaterowanie-chw

Program

Santiago de Chile • Valparaiso • Velikonoční ostrov • Rapa Nui • Aconcagua - nejvyšší andský vrchol • argentinská Mendoza • Cajón del Maipo

Den 1

Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).

Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před odletem letadla v odletové hale na letišti F. Chopina ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Santiago de Chile přes jedno z evropských letišť.

Den 2

Příjezd do Santiago de Chile, transfer do hotelu a ubytování. Po krátkém odpočinku prohlídka hlavního města Chile, které se nachází v údolí mezi majestátním andským pásmem a nadmořskou kordillerou. Santiago de Chile je městem kontrastů - mrakodrapy moderní úřední čtvrti zvané "Sanhattan" kombinované s koloniálními památkami ukrytými v historické části města. Dnes je Santiago de Chile považováno za jedno z nejdůležitějších ekonomických, finančních a kulturních center v celé Jižní Americe. Prohlídku začneme na hlavní dopravní tepně města - Alamedě. Stanoví nejen srdce města, ale také seskupení mnoha významných institucí a historických památek včetně Chilské univerzity. Následně navštívíme prezidentský palác La Moneda a hlavní náměstí - Plaza de Armas. Zastavíme se také na jednom z nejstarších a největších trhů v Chile - Mercado Central - volný čas na ochutnání místních specialit. Prohlídka města skončí na vrcholu San Cristobal, z kterého se rozprostírá nádherný výhled na Santiago de Chile. Návrat do hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 30 km)

Den 3

Po snídani přejezd do druhého největšího chilského města - Valparaíso. Název města v překladu znamená "rajské údolí" a jeho lokalita v kopcích doslova vyrůstajících z Tichého oceánu potvrzuje jedinečný charakter tohoto místa. V roce 2003 byly historické části města Valparaíso zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Město je rozděleno do dvou částí: uspořádané a moderní obchodně-úřední části nazývané El Plan a historické části města plné vinutých uliček, barevných domků a slepých ulic rozmístěné na čtyřiceti dvou kopcích vznášejících se nad Valparaíso. Obě části města jsou spojeny pomocí šestnácti vláčků-výtahů, které značně usnadňují nejen šplhání po strmých ulicích města, ale také orientaci v jeho topografii. Mezi obyvateli Valparaísa převládá názor, že pouze ten, kdo se ve městě narodil, se v něm nikdy neztratí, jelikož zdejší spleť úzkých chodeb, schodišť a malých uliček může být pro cizince velmi zrádná. Prohlídku začneme v domě Pabla Nerudy, chilského nositele Nobelovy ceny. Následně se projdeme po jednom z mnoha kopců, odkud budeme moci obdivovat krásné panorama města a nakonec se konečně přemístíme do výtahu a vrátíme se do spodní části města na Plaza Sotomayor: náměstí, které je srdcem města. Prohlédneme si také přístavní část Valparaísa. Návrat do Santiaga de Chile. Večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 4

Po snídani vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet na Velikonoční ostrov. Přivítání na letišti. Přejezd do hotelu, ubytování. Odpoledne přejezd do vesnice Orongo, která se nachází u jezera v kráteru sopky a zastávka na vyhlídkovém místě ležícím na okraji sopky Rano Kau. Pro zájemce speciální polynéský večer, během nějž se za zvuků polynéských rytmů a v doprovodu tanečníků přesuneme do dob prvních osadníků ostrova, cena cca 120 USD/os.

Den 5

Po snídani se vydáme na prohlídku Velikonočního ostrova, který leží v Tichém oceánu, téměř 4 tisíce km od západního pobřeží Jižní Ameriky. Ostrov je znám především díky tajemným sochám Moai, jejichž vznik je dodnes stále záhadou. Za sochaře byli označeni např. mimozemšťané, obyvatelé Atlantidy a námořníci. Dnes se většina archeologů přiklání k teorii, že sochy vytvořili obyvatelé ostrova a představují bohy nebo zesnulé předky. Ostrov byl obydlen již od 4. - 5. století Polynésany, kteří na ostrov dorazili. Vyvinuli zde svou vlastní kulturu, přivezli hieroglyfy a vytvářeli skalní oltáře. Dodnes jsou zde viditelné polynéské vlivy a to i v názvu ostrova - Rapa Nui nebo jeho hlavního města Hanga Roa. Sochy Moai byly vytesány ze sopečné horniny v 17. a 18. století. Proces tesání zahrnoval několik etap, nejprve byly vyhloubeny chodby kolem soch, tvarována tvář a trup, poté se pod ně podkopávalo. Doposud nejasným zůstává způsob dopravy. Největší dojem vyvolává soubor 15 soch umístěných na 160metrové platformě v Abu Tongariki a nejvíce rozeznatelné sochy Moai v Athu Tahai se nacházejí v hlavním městě Hanga Roa. Nejvyšší ze soch má 8,7 m, nejmenší 5,6 m, některé mají pokrývku hlavy, ostatní jsou nedokončené. Prohlédneme si Rapa Nui, působivé, monumentální sochy Moai, které střeží ostrov a představují jeho symbol (nachází se jich zde kolem 150). Den zakončíme chvílí odpočinku na krásné pláži.

Den 6

Snídaně, volný čas na prozkoumávání ostrova například na jízdním kole. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Přelet do Santiaga de Chile. Transfer do hotelu, ubytování a volný čas. Večeře a přenocování.

Den 7

Snídaně. Odjezd malebnou horskou trasou do Mendozy. Serpentiny nás dovedou až do výšky 3200 m n. m. a v určitém okamžiku budeme dokonce moci spatřit nejvyšší vrchol Jižní Ameriky - Aconcaguu. Během cesty mineme lyžařský vlek Portillo, pod nímž doslova projedeme skrze jeden z mnoha tunelů vytesaných do skály. Cestou uvidíme také nepoužívanou železniční transandskou trať, dávný symbol bohatství a rozvoje regionu, která zde chátrá od roku 1984. Následně překročíme argentinsko-chilskou hranici a dostaneme se k přirozenému mostu přes řeku Las Cuevas - Puente del Inca (2700 m n. m.), základně pro výpravy na Aconcaguu a k osadám kolem horkých pramenů. Břehy řeky mají žluto-oranžovou barvu, kterou získaly díky síře z horkých pramenů. Lázně dnes již nejsou používány, ale zajímavým způsobem se přetvořily v tento přírodní zázrak. Prohlédneme si také hřbitov andynistů a historickou poštu. Po příjezdu ubytování. Večerní procházka koloniálním městem. Večeře a přenocování.

Den 8

Snídaně. Odjezd na prohlídku vinařství a města - hlavní náměstí, vrchol, park. Mendoza, která se nachází ve výšce 700 m n. m., je dnes rušným, poměrně moderním městem, ale její počátky sahají až do 16. století. Je pojmenována podle chilského armádního generála, v roce 1861 byla téměř kompletně zničena nejstrašnějším zemětřesením v dějinách Jižní Ameriky. S pomocí čtyř států, jejichž jména dnes nesou čtyři hlavní náměstí, byla neobvykle rychle přestavěna. V současné době je hlavním městem provincie Mendoza, kde je produkováno více než 70% argentinských vín. Budeme mít možnost seznámení s výrobním procesem těchto vín a některá i ochutnat. Odrůdou vína, díky které je Mendoza známá, je Malbec, francouzská odrůda, která se stala hlavním zbožím argentinského trhu s vínem. Večeře a přenocování.

Den 9

Snídaně. Čas na odpočinek v Mendoze. Pro zájemce:

• Bike tour - můžete si zapůjčit jízdní kola a vybaveni mapou se vydat na výlet po vinné stezce. Sami rozhodnete, do kterých vinařství zavítáte a která vína ochutnáte (cena 120 USD - pronájem kol bez degustace)

• Rafting - sjezd čokoládové řeky pod dohledem specializovaného týmu. Není vyžadována předchozí zkušenost (cena 70 USD, půldenní sjezd)

• a/nebo projížďka na koních (cena 80 USD) se skutečným argentinským grilováním (cena 110 USD) - možnost pocítit se jako skutečný argentinský kovboj - gaucho.

Den 10

Po snídani vystěhování. Následně návrat do Santiaga de Chile. Projedeme kouskem bývalé nejrychlejší koloniální trasy od Tichého oceánu do Buenos Aires. Cestou z Mendozy mineme hráz Potrerillos, která se podílela na vzniku jezera s neobvyklým modrým odstínem, do nějž ústí řeka Mendoza, která je oblíbeným místem pro rafting. Cestou se zastavíme ve vesnici Uspallata, která leží ve výšce 1859 m n. m. Zde bylo v 19. století přetavováno železo pro výrobu dělových koulí používaných v boji za nezávislost proti Španělům. Město je neméně známé také jako scenérie filmu Sedm let v Tibetu. Uvidíme také pomník Krista Vykupitele a dojedeme na nejvyšší bod trasy na 3810 m. Ve večerních hodinách návrat do Santiaga. Ubytování, večeře a přenocování.

Den 11

Po snídani návštěva kaňonu Mapo (Cajón del Maipo), který se nachází jen pár desítek kilometrů od hlavního města země. Kaňon se nachází na stejnojmenné řece a stanoví fantastické oddechové místo pro obyvatele Santiaga, kteří si sem jezdí odpočinout od každodenního shonu metropole. Uvidíme mimo jiné krásný přírodní amfiteátr Monumento Natural El Morado, tyrkysové vody Embalse El Yeso, které spolu s blízkým Laguna Negra tvoří primární zdroj pitné vody pro městské komunity; vulkanické masivy San Juan nebo Marmolejo, který je nejjižnější šestitisícovkou na světě. Navštívíme nejvýznamnější město regionu San Jose del Maipo, kde si uděláme přestávku na oběd (za poplatek). Na zpáteční cestě do Santiaga, kam bychom měli dorazit v pozdních odpoledních hodinách, zastavíme také v místních termálních lázní. Večeře a přenocování.

Den 12

Po snídani vystěhování z hotelu a volný čas do odjezdu na letiště. Následně transfer na letiště a zpáteční let do Polska přes jedno z evropských letišť (přesný čas srazu uvede delegát CK na místě).

Den 13

Přílet do Varšavy na letiště Okęcie.

Upozornění!

- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.

- Během mezinárodních a vnitrostátních letů platí celkový zákaz přepravy produktů organického původu (potravin), včetně těch, které obdržíte na palubě letadla.

- Osobám s onemocněním srdce nebo těžkou hypertenzí je doporučena konzultace se svým lékařem.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis hotelu

Hotely kategorie ***

Pokoje: dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením (možnost 1 přistýlky).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou z Varšavy do Santiaga de Chile a ze Santiaga de Chile do Varšavy (přes jedno z evropských letišť), vnitřní přelet: Santiago de Chile - Velikonoční ostrov - Santiago de Chile, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), stravování dle programu (snídaně nebo breakfast box, za příplatek večeře nebo obědy (7)), služby delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů a jiné osobní výdaje. Náklady na účast v programu (povinný poplatek, včetně vstupenek) - 230 USD + cca 60 USD na spropitné pro místní průvodce, řidiče a nosiče zavazadel.

Hodnocení klientů

Všechny recenze k tomuto zájezdu najdete zde: http://r.pl/rapa-nui-z-dala-od-cywilizacji/zakwaterowanie-chw

Program

Santiago de Chile • Valparaiso • Velikonoční ostrov • Rapa Nui • Aconcagua - nejvyšší andský vrchol • argentinská Mendoza • Cajón del Maipo

Den 1

Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).

Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před odletem letadla v odletové hale na letišti F. Chopina ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Santiago de Chile přes jedno z evropských letišť.

Den 2

Příjezd do Santiago de Chile, transfer do hotelu a ubytování. Po krátkém odpočinku prohlídka hlavního města Chile, které se nachází v údolí mezi majestátním andským pásmem a nadmořskou kordillerou. Santiago de Chile je městem kontrastů - mrakodrapy moderní úřední čtvrti zvané "Sanhattan" kombinované s koloniálními památkami ukrytými v historické části města. Dnes je Santiago de Chile považováno za jedno z nejdůležitějších ekonomických, finančních a kulturních center v celé Jižní Americe. Prohlídku začneme na hlavní dopravní tepně města - Alamedě. Stanoví nejen srdce města, ale také seskupení mnoha významných institucí a historických památek včetně Chilské univerzity. Následně navštívíme prezidentský palác La Moneda a hlavní náměstí - Plaza de Armas. Zastavíme se také na jednom z nejstarších a největších trhů v Chile - Mercado Central - volný čas na ochutnání místních specialit. Prohlídka města skončí na vrcholu San Cristobal, z kterého se rozprostírá nádherný výhled na Santiago de Chile. Návrat do hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 30 km)

Den 3

Po snídani přejezd do druhého největšího chilského města - Valparaíso. Název města v překladu znamená "rajské údolí" a jeho lokalita v kopcích doslova vyrůstajících z Tichého oceánu potvrzuje jedinečný charakter tohoto místa. V roce 2003 byly historické části města Valparaíso zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Město je rozděleno do dvou částí: uspořádané a moderní obchodně-úřední části nazývané El Plan a historické části města plné vinutých uliček, barevných domků a slepých ulic rozmístěné na čtyřiceti dvou kopcích vznášejících se nad Valparaíso. Obě části města jsou spojeny pomocí šestnácti vláčků-výtahů, které značně usnadňují nejen šplhání po strmých ulicích města, ale také orientaci v jeho topografii. Mezi obyvateli Valparaísa převládá názor, že pouze ten, kdo se ve městě narodil, se v něm nikdy neztratí, jelikož zdejší spleť úzkých chodeb, schodišť a malých uliček může být pro cizince velmi zrádná. Prohlídku začneme v domě Pabla Nerudy, chilského nositele Nobelovy ceny. Následně se projdeme po jednom z mnoha kopců, odkud budeme moci obdivovat krásné panorama města a nakonec se konečně přemístíme do výtahu a vrátíme se do spodní části města na Plaza Sotomayor: náměstí, které je srdcem města. Prohlédneme si také přístavní část Valparaísa. Návrat do Santiaga de Chile. Večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 4

Po snídani vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet na Velikonoční ostrov. Přivítání na letišti. Přejezd do hotelu, ubytování. Odpoledne přejezd do vesnice Orongo, která se nachází u jezera v kráteru sopky a zastávka na vyhlídkovém místě ležícím na okraji sopky Rano Kau. Pro zájemce speciální polynéský večer, během nějž se za zvuků polynéských rytmů a v doprovodu tanečníků přesuneme do dob prvních osadníků ostrova, cena cca 120 USD/os.

Den 5

Po snídani se vydáme na prohlídku Velikonočního ostrova, který leží v Tichém oceánu, téměř 4 tisíce km od západního pobřeží Jižní Ameriky. Ostrov je znám především díky tajemným sochám Moai, jejichž vznik je dodnes stále záhadou. Za sochaře byli označeni např. mimozemšťané, obyvatelé Atlantidy a námořníci. Dnes se většina archeologů přiklání k teorii, že sochy vytvořili obyvatelé ostrova a představují bohy nebo zesnulé předky. Ostrov byl obydlen již od 4. - 5. století Polynésany, kteří na ostrov dorazili. Vyvinuli zde svou vlastní kulturu, přivezli hieroglyfy a vytvářeli skalní oltáře. Dodnes jsou zde viditelné polynéské vlivy a to i v názvu ostrova - Rapa Nui nebo jeho hlavního města Hanga Roa. Sochy Moai byly vytesány ze sopečné horniny v 17. a 18. století. Proces tesání zahrnoval několik etap, nejprve byly vyhloubeny chodby kolem soch, tvarována tvář a trup, poté se pod ně podkopávalo. Doposud nejasným zůstává způsob dopravy. Největší dojem vyvolává soubor 15 soch umístěných na 160metrové platformě v Abu Tongariki a nejvíce rozeznatelné sochy Moai v Athu Tahai se nacházejí v hlavním městě Hanga Roa. Nejvyšší ze soch má 8,7 m, nejmenší 5,6 m, některé mají pokrývku hlavy, ostatní jsou nedokončené. Prohlédneme si Rapa Nui, působivé, monumentální sochy Moai, které střeží ostrov a představují jeho symbol (nachází se jich zde kolem 150). Den zakončíme chvílí odpočinku na krásné pláži.

Den 6

Snídaně, volný čas na prozkoumávání ostrova například na jízdním kole. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Přelet do Santiaga de Chile. Transfer do hotelu, ubytování a volný čas. Večeře a přenocování.

Den 7

Snídaně. Odjezd malebnou horskou trasou do Mendozy. Serpentiny nás dovedou až do výšky 3200 m n. m. a v určitém okamžiku budeme dokonce moci spatřit nejvyšší vrchol Jižní Ameriky - Aconcaguu. Během cesty mineme lyžařský vlek Portillo, pod nímž doslova projedeme skrze jeden z mnoha tunelů vytesaných do skály. Cestou uvidíme také nepoužívanou železniční transandskou trať, dávný symbol bohatství a rozvoje regionu, která zde chátrá od roku 1984. Následně překročíme argentinsko-chilskou hranici a dostaneme se k přirozenému mostu přes řeku Las Cuevas - Puente del Inca (2700 m n. m.), základně pro výpravy na Aconcaguu a k osadám kolem horkých pramenů. Břehy řeky mají žluto-oranžovou barvu, kterou získaly díky síře z horkých pramenů. Lázně dnes již nejsou používány, ale zajímavým způsobem se přetvořily v tento přírodní zázrak. Prohlédneme si také hřbitov andynistů a historickou poštu. Po příjezdu ubytování. Večerní procházka koloniálním městem. Večeře a přenocování.

Den 8

Snídaně. Odjezd na prohlídku vinařství a města - hlavní náměstí, vrchol, park. Mendoza, která se nachází ve výšce 700 m n. m., je dnes rušným, poměrně moderním městem, ale její počátky sahají až do 16. století. Je pojmenována podle chilského armádního generála, v roce 1861 byla téměř kompletně zničena nejstrašnějším zemětřesením v dějinách Jižní Ameriky. S pomocí čtyř států, jejichž jména dnes nesou čtyři hlavní náměstí, byla neobvykle rychle přestavěna. V současné době je hlavním městem provincie Mendoza, kde je produkováno více než 70% argentinských vín. Budeme mít možnost seznámení s výrobním procesem těchto vín a některá i ochutnat. Odrůdou vína, díky které je Mendoza známá, je Malbec, francouzská odrůda, která se stala hlavním zbožím argentinského trhu s vínem. Večeře a přenocování.

Den 9

Snídaně. Čas na odpočinek v Mendoze. Pro zájemce:

• Bike tour - můžete si zapůjčit jízdní kola a vybaveni mapou se vydat na výlet po vinné stezce. Sami rozhodnete, do kterých vinařství zavítáte a která vína ochutnáte (cena 120 USD - pronájem kol bez degustace)

• Rafting - sjezd čokoládové řeky pod dohledem specializovaného týmu. Není vyžadována předchozí zkušenost (cena 70 USD, půldenní sjezd)

• a/nebo projížďka na koních (cena 80 USD) se skutečným argentinským grilováním (cena 110 USD) - možnost pocítit se jako skutečný argentinský kovboj - gaucho.

Den 10

Po snídani vystěhování. Následně návrat do Santiaga de Chile. Projedeme kouskem bývalé nejrychlejší koloniální trasy od Tichého oceánu do Buenos Aires. Cestou z Mendozy mineme hráz Potrerillos, která se podílela na vzniku jezera s neobvyklým modrým odstínem, do nějž ústí řeka Mendoza, která je oblíbeným místem pro rafting. Cestou se zastavíme ve vesnici Uspallata, která leží ve výšce 1859 m n. m. Zde bylo v 19. století přetavováno železo pro výrobu dělových koulí používaných v boji za nezávislost proti Španělům. Město je neméně známé také jako scenérie filmu Sedm let v Tibetu. Uvidíme také pomník Krista Vykupitele a dojedeme na nejvyšší bod trasy na 3810 m. Ve večerních hodinách návrat do Santiaga. Ubytování, večeře a přenocování.

Den 11

Po snídani návštěva kaňonu Mapo (Cajón del Maipo), který se nachází jen pár desítek kilometrů od hlavního města země. Kaňon se nachází na stejnojmenné řece a stanoví fantastické oddechové místo pro obyvatele Santiaga, kteří si sem jezdí odpočinout od každodenního shonu metropole. Uvidíme mimo jiné krásný přírodní amfiteátr Monumento Natural El Morado, tyrkysové vody Embalse El Yeso, které spolu s blízkým Laguna Negra tvoří primární zdroj pitné vody pro městské komunity; vulkanické masivy San Juan nebo Marmolejo, který je nejjižnější šestitisícovkou na světě. Navštívíme nejvýznamnější město regionu San Jose del Maipo, kde si uděláme přestávku na oběd (za poplatek). Na zpáteční cestě do Santiaga, kam bychom měli dorazit v pozdních odpoledních hodinách, zastavíme také v místních termálních lázní. Večeře a přenocování.

Den 12

Po snídani vystěhování z hotelu a volný čas do odjezdu na letiště. Následně transfer na letiště a zpáteční let do Polska přes jedno z evropských letišť (přesný čas srazu uvede delegát CK na místě).

Den 13

Přílet do Varšavy na letiště Okęcie.

Upozornění!

- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.

- Během mezinárodních a vnitrostátních letů platí celkový zákaz přepravy produktů organického původu (potravin), včetně těch, které obdržíte na palubě letadla.

- Osobám s onemocněním srdce nebo těžkou hypertenzí je doporučena konzultace se svým lékařem.

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Santiago - transparent 16°C
Zítra Počasí v Santiago - transparent 10 - 14°C
23.6. Počasí v Santiago - transparent 8 - 14°C
24.6. Počasí v Santiago - transparent 6 - 20°C
Východ slunce 7:46
Západ slunce 17:42
Vlhkost vzduchu 54%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.