Sdílet na Facebooku
Sdílet na Google+
Tweet

Ritchie Blackmore's Rainbow zájezd BUS - Česká republika

Zájezdy na koncerty
Ritchie Blackmore's Rainbow koncert - Česká republika
Ritchie Blackmore's Rainbow koncert
Ritchie Blackmore's Rainbow koncert (Hotel)
Doprava autobus
Strava Bez stravy
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ritchie Blackmore's Rainbow zájezd BUS
Informace

Připravili jsme autobusový zájezd z Bratislavy do pražské 02 arény na koncert kapely Ritchie Blackmore's Rainbow. Rainbow jsou britská hardrocková kapela inspirovaná klasickou hudbou, kterou založil kytarista Richie Blackmore po svém odchodu z Deep Purple. Kapela vystřídala značné množství muzikantů. Na postu zpěváka se vystřídala taková jména jako Ronnie James Dio nebo Joe Lynn Turner. Rainbow letos vyhlásili turné, což znamená, že budou vystupovat poprvé od roku 1995.Cena zájezdu na koncert Ritchie Blackmore's Rainbow zahrnuje:
autobusovou dopravu tam a zpět
vstupenku na koncert
informační servis
služby delegáta
unikátní kupón se slevou do Kytary.cz


Termín: 20.4. – 21.4.2018
Datum koncertu: 20.4.2018 v 19:00
Místo: 02 aréna, Praha
Vstupenka: sezení/stání
Odjezd Bratislava - Brno - Praha: 20.04.2018 v 9:30
Odjezd Praha - Brno - Bratislava: po skončení koncertuVíce informací

V ceně zájezdu je zahrnuto komplexní cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny, které obsahuje i pojištění storna zájezdu. Ochrání vás nejen na cestách ale i pokud budete nuceni zájezd zrušit.
V rámci Schengenu je třeba, aby byli občané při svých cestách vybaveni příslušným platným cestovním dokladem - čili cestovním pasem nebo občanským průkazem. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním pasem.
Do států Evropské unie lze použít všechny typy cestovních pasů - se strojově čitelnými údaji a s biometrickými údaji. Dále bez strojově čitelných a bez biometrických údajů a všechny typy občanských průkazů.
V případě, že Vám nevyhovuje odlet z daného letiště, popřípadě kvalita ubytování či kategorie vstupenky, přizpůsobíme vše Vašim požadavkům.https://www.youtube.com/watch?v=vnFp_1zJYPE
Služby


vstupenka sezení blíže k pódiu

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné