Sdílet na Facebooku
Sdílet na Google+
Tweet

ŠLÁGR Dovolená - Hotel Kavkaz Golden Dune - Dotované pobyty 50+ - Bulharsko

ŠLÁGR Dovolená - Hotel Kavkaz Golden Dune - Dotované pobyty 50+ - Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží
ŠLÁGR Dovolená - Hotel Kavkaz Golden Dune - Dotované pobyty 50+
ŠLÁGR Dovolená - Hotel Kavkaz Golden Dune - Dotované pobyty 50+ (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava All inclusive
TIP

Kategorie hotelu: ****
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, minibar, fén.
Poloha
hotel Kavkaz je situován v klidné části Slunečného pobřeží v první řadě od moře, pouhých 30 metrů od písečných dun, které jej spojují s pláží. Centrum Slunečného pobřeží je vzdáleno cca 1 km. Historický Nessebar, jenž patří mezi památky UNESCO a je vyhledávaným cílem turistů, je vzdálen od hotelu cca 3,5 km. Letiště v Burgasu cca 35 km.
Vybavenost
recepce, restaurace s venkovní terasou, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, obchod, směnárna, kulečník, posilovna, sauna, kadeřnictví, masáže, WiFi ve společných prostorách.
Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů včetně nápojů. Možnost pozdní snídaně do 11:00. Mezi 16:00 - 17:00 občerstvení a zmrzlina. 11:00 - 22:30 místní nealkoholické a alkoholické nápoje.
Pláž
široká písečná pláž, která lemuje celé pobřeží letoviska, je oddělena od hotelu pouze písečnými dunami (cca 100 m), lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).
Cena za osobu zahrnuje
7x ubytování, 7x all inclusive, 2x za pobyt koncert s umělci Šlágr TV před hotelem Kamenec, rezervace místa a stolu na koncertu, občerstvení v rámci koncertu (voda, víno), výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/pokoj 1/1 +8 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.
Sport a zábava
Program s umělci Šlágr TV:
11.06.-18.06.2018 Mája Velšicova + Milan Ivan.
18.06.-25.06.2018 Skupina Kortina,
03.09.-10.09.2018 Frankie a Mára,
10.09.-17.09.2018 Skupina Progres.

Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.

v hotelu se nachází stolní tenis, kulečník a posilovna. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek). V okolí hotelu – především směrem do centra Slunečného pobřeží - se nachází řada restaurací, barů a diskoték, které nabízí možnost bohatého denního i nočního vyžití.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné