Sorea Titris-Aqua víkend - Slovensko - Vysoké Tatry
0 termínů
-
-
Sorea Titris-Aqua víkend
starstarstar
Slovensko | Vysoké Tatry
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: -
Již od :
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sorea Titris-Aqua víkend, Tatranská Lomnica
Popis
Víkendová relaxace pro rodiny s dětmi v horském hotelu pod úpatím Lomnického štítu!

Poloha:Hotel Sorea Titris najdete kousek od centra Tatranské Lomnice, v blízkosti botanické zahrady a muzea TANAPu. V zimním období jsou lyžařům k dispozici vleky, lanovky, sjezdové tratě s různým stupněm obtížnosti. Svůj ideální svah si tady najdou začátečníci i dobří lyžaři. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.


Vybavení: Moderně a pohodlně zařízené jedno- a dvoulůžkové pokoje, apartmány, všude s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou s koupelnou, WC, telefonem, trezorem, TV SAT programem. Wi-fi ve společných prostorách hotelu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Bezplatné parkování na monitorovaném parkovišti. Aperitiv bar. Kongresové služby.

Stravování: Snídaně a večeře se podává v hotelové restauraci formou teplých a studených bufetových obědové menu (předkrm, polívka, hlavní jídlo, dezert) pro pobytové hosty jsou servírované s možností výběru z více jídel včetně vegetariánského menu. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů poskytuje Aperitiv bar. Na požádání při rezervaci možnost zabezpečení stravy formou různých diet (bezlepková dieta, mléčná dieta atd.).

Sportovní aktivity: V blízkosti hotelu je nejvýše položená a nejstrmější sjezdovka na Slovensku v délce 6,5 km; z výšky 2 196 m n. m. přes Lomnické sedlo do Tatranské Lomnice (850 m n. m.). Pro náročnější lyžaře je také vhodná sjezdovka Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso (1 237 m). Středisko Tatranská Lomnica nabízí také sjezdovky nižší náročnosti (Štart západ (1 998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1 063 m), Traverz (286 m), Buková hora (700 m). Lyžařům jsou k dispozici nejmodernější sedačkové a kabinkové vleky, služby lyžařských škol a půjčoven. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolečkové bruslení.

Doplňkové služby: Vodní a saunový svět AQUA Relax (relaxační bazén s vodními atrakcemi, dva dětské bazény propojené skluzavkou s vodním ježkem, finskou saunou, parní saunou a různé druhy masáží ), stolní tenis, biliard, dětský koutek, internetový koutek s PC, půjčovna společenských her a sportovních potřeb, kadeřnictví.
Možnost objednání posezení při cimbálové muzice, nebo diskotéky.

Poznámka: Místní poplatek se platí při příchodu v hotelové recepci - 1,00 €/osoba/noc

Cestovní kancelář Kareta Tour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.
Ubytování
2 x ubytování v 2-lůžkovém pokoji
všechny pokoje jsou s koupelnou, WC, TV/LCD, rádiem, telefonem a trezorem.
Strava
snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře formou bohatých bufetových stolů
Zájezd zahrnuje
2 x ubytování v 2-lůžkovém pokoji, snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou bohatého bufetu, 2 x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra-MIX zóna (bazénová i saunová část), 1x nápoj k večeři, internet na pokoji, wifi ve společenských prostorách hotelu, parkování, 40% sleva na další vstupy do AQUA Relax centra, BONUS pro Vás:, 20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu HUTNÍK I., 30 % sleva na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hotelu SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese, 30 % sleva na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranské Lomnici, 30 % sleva na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranské Lomnici, 30 % sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v Hotelu SOREA MÁJ v Liptovském Jáne, , pojištění CK proti úpadku, všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
vstup do wellness (bazénová část):dospělý na 2 hod. - 5,90 eur, vstup do wellness (bazénová část):dítě do 14,99 let na 2 hod. - 4,80 eur, příplatek za oběd: dospělá osoba - eur 7,80 / den, příplatek za oběd: dítě - eur 6,20 / den, příplatek za neobsazené lůžko: 7,- eur/noc, příplatek za apartmán: 26,50 eur/noc, příplatek za apartmán plus: 33,20 /pokoj/eur/noc, místní poplatek se platí při příchodu v hotelové recepci - 1,00 €/osoba/noc, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Slovensko):, B-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 12.000/osoba - 20,-Kč/den
Slevy
dítě do 2,99 let: 100% sleva bez nároku na stravovací a ubytovací služby, 1 dítě od 3 do 7,99 let (při ubytování na přistýlce resp. na společném lůžku) a při 2 plně platících dospělých osobách): 100% sleva z ceny ubytování a stravy pro dítě, dítě od 3 do 14,99 let: 50% sleva z ceny pobytu při ubytování na přistýlce, dítě od 3 do 14,99 let: 30% sleva z ceny pobytu při ubytovaní na pevném lůžku

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.