Sorea Trigan-Relax víkend - Slovensko - Vysoké Tatry
46 termínů
Polopenze
-
4 790 Kč
Sorea Trigan-Relax víkend
starstarstar
Slovensko | Vysoké Tatry
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: Polopenze
Již od : 4 790 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sorea Trigan-wellness balíček
Popis
Poloha:Hotel Sorea Trigan se nachází v atraktivním prostředí Nového Štrbského Plesa, jednoho z nejnavštěvovanějších středisek Vysokých Tater.
Čekají na Vás sedačky, vleky, udržované běžecké stopy (26 km), 9 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowboarding, jízdy na skútrech. Hotel Trigan je vhodný pro rodinnou rekreaci, relaxačně-ozdravovací a regenerační pobyty, sportovní soustředění, organizování seminářů a školení.


Vybavení:moderně a pohodlně zařízené jedno a dvoulůžkové pokoje, s možností přistýlek. Všechny pokoje s koupelnou, WC, telefonem, TV SATem. Hotel má také bezbariérové pokoje. Lobby bar, nové konferenční sály a konferenční salónek. WiFi připojení. Bezplatné parkování na parkovišti před hotelem. Možné ubytovat se za poplatek se psem.

Stravování:snídaně a večeře se podává v hotelové restauraci formou teplých a studených bufetových stolů, tříchodové obědy (předkrm, polívka, hlavní jídlo, dezert) pro pobytové hosty jsou servírované s možností výběru z 4-5 jídel včetně vegetariánského menu. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů a kávy poskytuje Lobby bar.

Sportovní aktivity:čekají na vás sedačkové lanovky, vleky, technicky zasněžované sjezdovky, udržované běžecké tratě, noční lyžovaní, jízdy na sněžných skútrech, skijörning, špičkové terény na freeriding, středisko zimních sportů PARK SNOW.

Doplňkové služby: přímo v hotelu se nachází WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU
relaxačně-plavecký bazén s 32 ˚C vodou, dětský bazén se skluzavkou, vodní trysky, perličková masáž,
různé druhy masáží a relaxačních zábalů, parní sauny (modrá a smaragdová), finská sauna, vnější ochlazovací bazén, oddechová místnost, fitnescentrum.

Poznámka: místní poplatek se platí při příchodu v hotelové recepci - 1,00 €/osoba/noc

Cestovní kancelář Kareta Tour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.
Ubytování
3, 6, x ubytování v 2-lůžkovém pokoji
všechny pokoje jsou s koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, telefonem.
Strava
snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře formou bohatých bufetových stolů
Zájezd zahrnuje
3 x ubytování v 2-lůžkovém pokoji, snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou bohatého bufetu, 3 x neomezený vstup do centra WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU, neomezený vstup do fitnescentra, 1 x za pobyt - 1 hod.stolní tenis, 1x za pobyt - zapůjčka NORDIC WALKING hůlek, wifi, SKIBUS (v zimní sezóně), parkování před hotelem, BONUS pro Vás:, 20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu HUTNÍK I., 30 % sleva na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hotelu SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese, 30 % sleva na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranské Lomnici, 30 % sleva na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranské Lomnici, 30 % sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v Hotelu SOREA MÁJ v Liptovském Jáne, pojištění CK proti úpadku, všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
příplatek za neobsazené lůžko: 8,- eur/noc, příplatek za apartmán: 23,- eur/noc (k dispozici 2 x župan, pantofle, kosmetika), příplatek za psa: 12,- eur/noc, daň z ubytování: 1,- eur/osoba/noc, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Slovensko):, B-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 12.000/osoba - 20,-Kč/den
Slevy
dítě do 2,99 let: 100% sleva bez nároku na stravovací a ubytovací služby, 1 dítě do 7,99 let (při ubytování na přistýlce resp. na společném lůžku) a při 2 plně platících dospělých osobách): 100% sleva z ceny ubytování a stravy pro dítě, dítě od 3 do 14,99 let: 50% sleva z ceny pobytu při ubytování na přistýlce, dítě od 3 do 14,99 let: 30% sleva z ceny pobytu při ubytovaní na pevném lůžku

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.