Splendid Resort, Chorvatsko, Istrie, Pula, 19.9.2018, Bez stravy
19.9.2018 - 22.9.2018
4 dny / 3 noci
Bez stravy
vlastní, -
700 Kč
Číslo termínu: 144629726
Splendid Resort
starstar
Chorvatsko | Pula
62,5 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Apartmány
Strava: Bez stravy
doprava: vlastní, -
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Konečná cena za osobu: 700 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Horizont Resort - apartmány
Popis

Apartmány Horizont Resort jsou součástí celého komplexu ubytování na poloostrově Verudela. Jedná se o starší prostorné apartmány, které jsou ale udržované a poskytují slušné ubytování. Apartmány nemají klimatizaci, pouze typ BX 2-4 a BX 2-4 pohled moře mají možnost dokoupení klimatizace - platba na místě, 5 Euro/den. Všechny apartmány mají balkon a jsou umístěny mezi borovicemi, nedaleko pláže a moře. Autobusová zastávka pro autobus jezdící do centra Puly a zpět je nedaleko. Každý apartmán má 1 parkovací místo v resortu.Ubytování: Apartmán.studio B 2: pro 2 osoby, denní místnost s 2 lůžky, velikost 19-25 m2, koupelna se sprchou, WC, kuchyňský kout, lednička, mrazák a kávovar na filtrovanou kávu, SAT TV, sejf. Apartmán B 2-4: velikost 25-30 m2, 1 ložnice, rozkládací gauč v denní místnosti (vhodný max. pro 2 děti do 18 let), koupelna se sprchou, WC, kuchyňský kout, lednička, mrazák a kávovar na filtrovanou kávu, SAT TV, sejf. Apartmán BX 2-4 Klimatizace (renovované 2002): velikost 35-40 m2, 1 ložnice, rozkládací gauč v denní místnosti (vhodný max. pro 2 děti do 18 let), koupelna se sprchou, WC, kuchyňský kout, lednička, mrazák a kávovar na filtrovanou kávu, SAT TV, sejf. Klimatizace v BX 2-4 za příplatek - platba na recepci (5 Eur/den). Apartmán B 4-6: velikost 44-50 m2, 2x ložnice, rozkládací gauč v denní místnosti (vhodný max. pro 2 děti do 18 let), 2x koupelna se sprchou, WC, kuchyňský kout, lednička, mrazák a kávovar na filtrovanou kávu, SAT TV, sejf.Pláž: kamenité a oblázkové pláže jsou vzdálené cca 100 od resortu, přírodní stín od borovic, možnost lehátek a slunečníků za poplatek, plavčíci a kabiny na převlékání.Bazény s mořskou vodou: k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek, restaurace a bar u bazénu. Hlavní bazén je velký 10 x 20 m, hloubka 100-150 cm, dětský bazén 9,5 x 6,3 m, hloubka 50 cm.Stravování: vlastní nebo možnost dokoupení polopenze. V resortu jsou malá bistra a restaurace a v blízkosti další bary.Sport, animace: v rámci poloostrova Verudela je například 18 tenisových kurtů, hřiště na míčové sporty, golf 9 jamek (krátká hra na malém hřišti), možnost vodních sportů, půjčovna kol. V rámci Resortu Horizont & Splendid jsou během léta připraveny animační programy pro děti i dospělé. Přehled animačních programů obdržíte na recepci.Check in od 16.00, check out do 10.00, příjezdy možné každý den • malý pes na dotaz (nutno mít potvrzené od recepce na voucheru), cena 10 Eur/den, platba na místě.

Poloha
do 100 m od moře
Vybavení
recepce, restaurace, bazén pro děti, bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, vodní sporty, parkoviště
Pokoje
Apt. - studio B 2 - Balkón - vybavení: WC, koupelna, sprcha, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, kávovar, Apt. B 2-4 - Balkón - vybavení: WC, koupelna, sprcha, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, 2 lůžka v obývacím pokoji , kávovar, Apt. BX 2-4 klimatizace - Balkón - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, rozkládací pohovka, ložnice, kávovar, Apt. B 4-6 - Balkón - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, ložnice - 2x, 2 lůžka v obývacím pokoji , kávovar, koupelna 2x, Apt. BX 2-4 klimatizace moře - Balkón - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, lednička, kuchyňský kout, SAT TV, rozkládací pohovka, ložnice, kávovar
Cena zahrnuje
3x nájem apartmánu/studia pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
dopravu, služby delegáta, pojištění léčebných výloh a storna
Poznámka
pes - na dotaz, cena 10 Eur/den - platba na místě, dětská postýlka - na dotaz.

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář MEDITERAN travel s.r.o., IČ 27489442 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...
Dnes Počasí v Pula - transparent 31°C
Zítra Počasí v Pula - transparent 27 - 31°C
23.8. Počasí v Pula - transparent 26 - 30°C
24.8. Počasí v Pula - transparent 25 - 28°C
Východ slunce 6:12
Západ slunce 20:02
Vlhkost vzduchu 43%

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Pokud během několika minut neobdržíte na Vámi zadaný email automatické potvrzení přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím.

Po přijetí Vaší objednávky prověříme obsazenost a provedeme nezávaznou rezervaci za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Poté Vám pošleme emailem návrh smlouvy o zájezdu, všechny potřebné dokumenty pořádající ck a detailní návod jak dál postupovat.
Celý proces zakoupení zájezdu je jednoduchý a lze ho realizovat rovnou od počítače.

Cestovní agentura Dovln.cz neodpovídá na případné chyby v ceníku a v datech dodávaných pořadatelskou cestovní kanceláří.
Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Platí vždy pouze cena uvedená na cestovní smlouvě.

info  Vysvětlivky:

Dětské ceny platí pouze pro děti na přistýlce, cestující se dvěma dospělými (pokud není uvedeno jinak). 
V apartmánech a studiích se musí vždy zaplatit za všechna pevná lůžka,  i když nebudou obsazena (pokud není uvedeno jinak).
Časté dotazy