Stereophonics koncert - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín
0 termínů
-
-
Stereophonics koncert
Německo | Berlín
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Hotel
Strava: -
Již od :
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Stereophonics zájezd BUS
Informace

Připravili jsme pro Vás autobusový zájezd do Berlína na koncert Stereophonics. Stereophonics jsou velšská rocková kapela působící již déle než dvě dekády. Chytlavé, ale přitom neotřelé rockové popěvky spolu s charakteristickým hlasovým projevem frontmana Kellyho Jonese jsou jejich devizou již od prvního alba Word Gets Round z roku 1997, které jim přineslo okamžitou slávu. Hlavním působištěm kapely jsou ale především Britské ostrovy, kde sklízí největší popularitu a počítají se mezi headlinery hudebních festivalů jako např. Glastonbury nebo T In The Park. Do naší kotliny zavítali Stereophonics zatím jen jednou jako předvoj Lennyho Kravitze v roce 2004, což vypovídá o jejich částečné nedoceněnosti.Cena zájezdu na koncert Stereophonics zahrnuje:
autobusovou dopravu tam a zpět
vstupenku na koncert
služby delegáta
informační servis
unikátní kupón se slevou do Kytary.cz


Termín: 8.2. – 9.2.2018
Datum koncertu: 8.2.2018 v 20:00
Místo: ASTRA Kulturhaus , Berlín, Německo
Vstupenka: stání
Odjezd Praha – Berlín: 8.2.2018 v 9:00
Odjezd Berlín – Praha: po skončení koncertu

*zájezd se bude konat při minimálním počtu 7 cestujících.Více informací

V ceně zájezdu není zahrnuto komplexní cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny, které obsahuje i pojištění storna zájezdu. Ochrání vás nejen na cestách ale i pokud budete nuceni zájezd zrušit.
V rámci Schengenu je třeba, aby byli občané při svých cestách vybaveni příslušným platným cestovním dokladem - čili cestovním pasem nebo občanským průkazem. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním pasem.
Do států Evropské unie lze použít všechny typy cestovních pasů - se strojově čitelnými údaji a s biometrickými údaji. Dále bez strojově čitelných a bez biometrických údajů a všechny typy občanských průkazů.
V případě, že Vám nevyhovuje odlet z daného letiště, délka zájezdu, popřípadě kvalita ubytování či kategorie vstupenky, přizpůsobíme vše Vašim požadavkům.

Služby


komplexní cestovní pojištění: 299 Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.