Sun, Řecko, Řecko pevnina, Chalkidiki, Polichrono, 14.6.2018, Snídaně
14.6.2018 - 21.6.2018
Last minute
8 dní / nocí
Snídaně
letecky, Praha
5 990 Kč
Číslo termínu: 129430504
Sun
starstar
Řecko | Chalkidiki
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: Snídaně
doprava: letecky, Praha
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Konečná cena za osobu: 5 990 Kč

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Sun
Kategorie hotelu: **+
Popis
Rodinný hotel se nachází cca 50 m od pláže, přímo v centru letoviska Polichrono, nedaleko pobřežní promenády s mnoha obchůdky a restauracemi. V hotelu je k dispozici recepce, TV místnost, bar, kavárna, bazén s lehátky a venkovním posezením.
Ubytování
Ubytování: dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí se satelitem, miniledničkou, balkonem nebo terasou. Trezor na recepci za poplatek 15 €/ pobyt.
Okolí
Městečko Polichrono je malebné přímořské městečko s nespočetným množstvím obchůdků, vináren, kavárniček a řeckých taveren. To nejkrásnější, co však tato místa mají je azurově modré moře. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro osoby s problémy pohybového ústrojí. Najdete zde nejen rušné pláže, ale na vypůjčeném skútru si můžete zajet na nádherné opuštěné pláže, skýtajících klid a odpočinek pro ty, kteří po něm touží.

Je zde velká možnost využití nabídky vodních sportů, ale i jiných sportovních aktivit jako je např. volejbal. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Možné jsou i pojížďky na malých člunech.
Promenáda na pobřeží láká k večerní procházce, kterou zpříjemňuje pohled na protější poloostrov Sithonii.
Doporučujeme zajít do místních taveren a ochutnat místní speciality, jako jsou ryby, mořské plody, masové špízy a saláty s oblíbeným sýrem feta.
V letovisku je také k dispozici bankomat, ordinace praktického a zubního lékaře. Většina hotelů, restaurací a prodejen akceptují kreditní karty.
Stravování
snídaně formou bufetu v hotelové restauraci
Ubytování
Ubytování: dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí se satelitem, miniledničkou, balkonem nebo terasou. Trezor na recepci za poplatek 15 €/ pobyt.
Cena zahrnuje
7 nebo 8x ubytování, strava dle popisu u ubytovací kapacity,bus/letenka nebo naopak,místní poplatky, úklid pokojů, delegáta a pojištění CK podle zákona
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář , IČ - a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.