Venedigerblick, Rakousko, Salzbursko, 20.1.2018, Polopenze
20.1.2018 - 27.1.2018
Last minute
8 dní
Polopenze
-
9 776 Kč
Číslo termínu: 119572170
Venedigerblick
starstarstar
Rakousko | Salzbursko
94,4 %
Všechna hodnocení
Doporučujeme
Ubytování: Hotel
Strava: Polopenze
  • WiFi
  • Wellness
Konečná cena za osobu: 9 776 Kč

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Gasthof Venedigerblick
Ubytování
Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 2 lůžkových útulných pokojích s možností přistýlky pro dítě do 15 let. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT a některé s balkonem.
Poloha
3-hvězdičkový Gasthof Venedigerblick s rodinnou atmosférou a uchvatným výhledem na Alpy se nachází asi 1,5 km od městečka Neukirchen v Kützbuhelských Alpách. Lyžařské středisko Wildkogel je vzdálené asi 2,4 km, středisko Zillertal Arena asi 14 km. Můžete také využít wellness centrum přímo v domě.
Nástup
check-in: 16:00 hod. / check-out: 10:00 hod.
Zařízení
Recepce, snídaňová místnost, restaurace, stolní tenis, herna pro děti, lyžárna, parkování, garáž (za poplatek), wi-fi připojení ZDARMA (v hale), wellness centrum (sauna, parní lázeň, relaxační místnost), infračervená kabina a whirlpool (za poplatek).
Stravování
Polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, večeře - tříchodové menu.
Speciální akce
5% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Vlek
asi 2,4 km
Info vlek
Lyžařské středisko Wildkogel Arena je vzdálené asi 2,4 km od domu, středisko Zillertal Arena asi 14 km, zastávka skibusu přímo před domem.
Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování/osoba, polopenze, parkování, pobytová taxa, spotřeba el. energie a vody, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Při týdenním pobytu 3x vstup do wellness centra ZDARMA (sauna a parní lázeň).
Info jednotka 1
P 1/2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby - moderní dvoulůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, některé s balkonem.
Info jednotka 2
P 1/2+1
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby - moderní dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky či rozkládací pohovky pro dítě do 15 let, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, některé s balknoem.
Další informace
Dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání).
Pobyt se psem není povolen.

Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Další informace: tento zájezd se řídí ustanovením zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Všechny náležitosti dle tohoto zákona jsou uvedeny v informacích výše, (popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd.). Tyto informace poskytuje pořádající cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916 a prodejce zájezdu CA Dovln.cz neodpovídá za případné chyby či nesrovnalosti v nich uvedené. Pořádání zájezdu se řídí všeobecnými podmínkami organizující cestovní kanceláře, které od nás obdržíte zároveň s návrhem smlouvy o zájezdu. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku, má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.