Vily Clotillde Club - Dotované pobyty 50+ - Chorvatsko - Kvarner - Crikvenica
3 termíny
Polopenze
-
8 890 Kč
Vily Clotillde Club - Dotované pobyty 50+
starstarstar
Chorvatsko | Crikvenica
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Vila
Strava: Polopenze
Již od : 8 890 Kč
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem a posezením, vlastní soc. zařízení.
Poloha
jednotlivé vily se nacházejí v zeleni piniového háje v mírném svahu nad překrásnou crikvenickou riviérou. V okolí naleznete obchůdky, cukrárny, kavárny, bary a hospůdky, kde se můžete občerstvit a příjemně zabavit. Nalézají se zde také dětské koutky s houpačkami, skluzavkami, trampolínami apod. Samotné centrum Crikvenice je vzdáleno pohodlnou procházkou podél moře cca 20 minut.
Vybavenost
restaurace v bezprostřední blízkosti vil, parkoviště.
Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Stravování probíhá v nedaleké restauraci. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE.
Pláž
oblázková pláž cca 300 m od vil. Jedná se o čisté a členité pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky (za poplatek).
Náš názor
skvělé místo pro strávení relaxační dovolené s bohatou nabídkou zábavy a poznání krás okolí. Na své si přijdou rodiny s dětmi i páry.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za plnou penzi +1 490 Kč/osoba/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Vyhledávač: vila klotylda, vila clotylda, vila klotilda, vila clotilda, vila klotylde, vila clotylde, vila klotilde, vila clotilde
Sport a zábava
Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA. V okolí můžete využít spoustu možností sportu a zábavy – nejen v rámci komplexu vil, ale také v centru Crikvenice, které žije hudbou, zábavou, sportem a atrakcemi. Bohatá nabídka vodních sportů. Blízké sportovní centrum s tenisovými kurty. Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů za kulturními, historickými a přírodními krásami okolí.

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Crikvenica - transparent 31°C
Zítra Počasí v Crikvenica - transparent 24 - 31°C
24.8. Počasí v Crikvenica - transparent 25 - 29°C
25.8. Počasí v Crikvenica - transparent 24 - 28°C
Východ slunce 6:09
Západ slunce 19:58
Vlhkost vzduchu 94%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.