Vily Danica Club - Dotované pobyty 50+ - Chorvatsko - Kvarner - Crikvenica
26 termínů
Polopenze, Plná penze
-
8 890 Kč
Vily Danica Club - Dotované pobyty 50+
starstarstar
Chorvatsko | Crikvenica
Doporučujeme
Všechna hodnocení
Ubytování: Vila
Strava: Polopenze, Plná penze
Již od : 8 890 Kč
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.
Poloha
nově zrekonstruované vily umístěné v zelené zahradě v blízkosti moře se nachází cca 3 km od centra známého a vyhledávaného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů.
Vybavenost
recepce, restaurace, snack bar, aperitiv bar, pizzerie, café, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště.
Stravování
POLOPENZE – snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE.
Pláž
vzdálená 50-100 m, betonová plata, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Písečná pláž je vzdálená cca 1 km.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, doprava luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za plnou penzi +1 490 Kč/osoba/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Sport a zábava
Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA. V Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. V blízkosti jsou také 4 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní lyžování, zapůjčení motorových člunů, vodní sporty, minigolf, badminton za poplatek.

Žádné recenze pro tento hotel.

Dnes Počasí v Crikvenica - transparent 25°C
Zítra Počasí v Crikvenica - transparent 19 - 26°C
28.5. Počasí v Crikvenica - transparent 20 - 26°C
29.5. Počasí v Crikvenica - transparent 22 - 26°C
Východ slunce 5:21
Západ slunce 20:35
Vlhkost vzduchu 94%

GPS souřadnice nejsou dostupné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.