Pronájem vil, apartmánů a lodí, individuální dovolená

Cestujete raději na vlastní pěst ale ne naslepo? Pak jste tu správně!

Na webu Dovln.cz máme několik online rezervačních systémů, které vám umožní pronajmout si vilu, hotelový pokoj, apartmán nebo třeba jachtu v mnoha zemích světa (proces rezervace je v češtině). 

Spolu s ubytováním si můžete rovnou objednat letenky, zajistit parkování u letiště, pronajmout v destinaci auto, vyřídit si vízum nebo sjednat cestovní pojištění

Pokud budete chtít poradit, jsme vám k dispozici. Stačí poslat email - odpovídáme rychle ;-)

 

PRONÁJEM APARTMÁNŮ A REKREAČNÍCH VIL

Nabídka 46 tisíc rekreačních vil a bytů ve 26 zemích světa. Rezervace je online s okamžitým potvrzením a je nezávazná. Smluvní vztah vzniká až po uhrazení zálohy, kterou uhradíte na základě faktury. Ubytovací poukaz vystavuje náš partner Interhome
Nejširší nabídka vil a apartmánů v Evropě. Vyhledávání a komunikace je v češtině.
Last minute slevy až 33% na vybrané ubytování!

Pronájem apartmánů a vil

 

REZERVACE HOTELŮ, HOSTELŮ...

Díky vyhledávání na všech hlavních cestovatelských stránkách najednou snadno najdete tu nejlepší cenu a dostupnost hledaného ubytování.
Více než 5 miliónů hotelových nabídek ze stovek cestovatelských portálů.
Vyhledávání je v češtině.

Rezervace hotelů, hostelů...

 

PRONÁJEM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU

Nabízíme vám možná nejširší nabídku pronájmu ubytování v Chorvatsku, kterou jsme připravili spolu s našimi partnery přímo na Jadranu. Najdete zde přes 10 tisíc ubytovacích jednotek, od luxusních vil až po jednoduše zařízené pokoje s cenou pod 10 € za pokoj a noc. Nabízíme tu také stovky motorových lodí a plachetnic.
Vyhledávání a komunikace je v češtině.

Individuální ubytování v Chorvatsku

 

INDIVIDUÁLNÍ DOVOLENÁ OD CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Dovolená na vlastní pěst od cestovky - kompletní nabídka ubytování ve vilách, penzionech a apartmánech od českých cestovních kanceláří, kde najdete tisíce možností pronájmu ubytování u moře i na horách, v Česku i v zahraničí. Vlastní doprava, vlastní stravování.

Nabídka pro individuální turisty od cestovek

 

DOVOLENÁ NA PLACHETNICI

Ve spolupráci se zkušeným kapitánem a profesionálním fotografem Ondřejem Dobiášem vám nabízíme luxusní zážitky z našich plaveb na plachetnicích po Středozemním moři, na Kanárských ostrovech i kdekoli jinde.
Jednou okusíte a nebudete chtít už nic jiného. Navíc za ceny, které vás příjemně překvapí.

Dovolená na plachetnici s kapitánem

 

PRONÁJEM CHAT, CHALUP, PENZIONŮ...

Široká nabídka pronájmů chat, chalup, statků a dalšího rekreačního ubytování v Česku a na Slovensku, ale i v Chorvatsku, Itálii, Rakousku, Belgii, Nizozemsku, Švýcarsku, Maďarsku a dalších zemích. Jednáte přímo s naší agenturou.

Pronájem chat, chalup, penzionů..

 

ZÁJEZDY ZA SPORTEM

Zájezdy pro aktivní sportovce i fanoušky. Ať už hledáte hotel s golfovým hřištěm, nebo dovolenou s cvičením, zájezd na F1, nebo na tenisový Grand Slam, naleznete to u nás.
V zimě nabízíme tisíce lyžařských zájezdů, v létě spoustu cykloturistiky, vodácké zájezdy i vyloženě adrenalinovu dovolenou.

Zájezdy za sportem

 

DOVOLENÁ NA MÍRU

Napište nám svoje požadavky a my vám sestavíme zájezd přesně na míru. Nezáleží na tom kde chcete dovolenou strávit ani na tom kolik vás bude. Zajišťujeme zájezdy do celého světa pro jednotlivce i skupiny.

 

REZERVACE LETENEK

Kupte si u nás nejvýhodnější letenky. Ve spolupráci s největším rezervačním systémem Královna vám nabízíme letenky do celeho světa, navíc zajišťujeme i letenky na sezónní charterové lety do dovolenkových destinací za velmi výhodné ceny od českých i německých leteckých společností.

Rezervace letenek

 

PRONÁJEM AUT VE SVĚTĚ

Zajistěte si pronájem auta předem a na dovolené už jen užívejte!
28.000 autopůjčoven po celém světě. Porovnání nabídek několika velkých a zavedených firem (Hertz, Avis, Europcar, Alamo, Budget, National).
Vyhledávání je v češtině.

Pronájem aut

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE

Nezapomeňte si u nás sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu od světové jedničky v oblasti pojištění a asistenčních služeb - Mondial Assistance, která patří do skupiny Allianz. Rozhodně se to vyplatí! Celé vyřízení cestovního pojištění vám zabere jen několik minut.

Cestovní pojištění

Nyní si u nás můžete sjednat i pojištění pro případ zpoždění, zrušení či přesměrování letu a získat náhradu ve výši až 600 €. Více na stránce Click2Claim

 

OBJEDNÁNÍ VÍZA ONLINE

Zjistěte si podmínky pro vstup do jakékoli země a objednejte si vízum rovnou od počítače.

Zajištění víza