Detail destinace

Varadero Kuba - transparent

Nabízíme 71 ubytovacích kapacit za cenu 21 990 Kč - 206 290 Kč.

Počasí:

Dnes Počasí v Varadero - transparent 28° C Zítra Počasí v Varadero - transparent 27 - 29° C27.9. Počasí v Varadero - transparent 27 - 29° C
28.9. Počasí v Varadero - transparent 27 - 29° C29.9. Počasí v Varadero - transparent 27 - 28° C30.9. Počasí v Varadero - transparent 26 - 28° C
1.10. Počasí v Varadero - transparent 27 - 29° C2.10. Počasí v Varadero - transparent 27 - 28° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Kuba - Pláž Varadero

Jedna z nejznámějších pláží světa a zároveň jedna z deseti nejlepších pláží Karibiku - to je Varadero, dvacet kilometrů dlouhý a 50 metrů široký pás jemného bílého písku z rozpadlých korálů, lemovaný z jedné strany průzračně čistým mořem a z druhé tropickou vegetací, bary, restauracemi, obchůdky a hotely.
Vstup do moře je na pláži Varadero pozvolný, vhodný i pro děti. Je však třeba sledovat jaká vlajka je vyvěšena a v případě červené zůstat na suchu. Spodní proudy by vás snadno mohly stáhnou daleko do moře.
Varadero není jen ideálním místem pro koupání, potápění a slunění. Na pláži můžete provozovat spoustu vodních sportů, můžete si pronajmout katamaran a jet rybařit, můžete si zahrát golf na zdejším 18ti jamkovém hřišti, nebo strávit den na tenisových kurtech. Můžete navštívit ZOO, vyhlášené delfinárium, nebo se projet na skútru při Jungle tour a potom celou noc prohýřit ve zdejších barech. Varadero zkrátka nabízí ráj pro každého.
Varadero je vzdáleno asi 120 km od Havany a má své vlastní letiště.

Kuba - Varadero - Aktuální počasí a předpověď

Klikni pro předpověď: Varadero - Kuba

Kuba - Varadero - Průměrná teplota vzduchu a moře, průměrné srážky, doba slunečního svitu

Výsledky hledání

další nabídky >