Dovolená na Mallorce za dotované ceny pro seniory 55+
Dotované zájezdy na Mallorcu na rok 2017 VYPRODÁNY a na rok 2018 zatím nejsou v prodeji. Podívejte se na naši běžnou nedotovanou nabídku.

Mallorca patří k perlám Středomoří. S rozlohou 3.640 km2 je největším z Baleárských ostrovů. Nabízí historii, kulturu, panenskou přírodu a čisté ovzduší provoněné pomerančovníky, mandloněmi a cypřišovými háji. Dovolená v rámci programu EUROPE SENIOR TOURISM za finanční podpory španělské vlády a autonomních oblastí Španělska vám umožní navštívit a poznat s námi tento nádherný ostrov. Tyto zájezdy jsou určeny pro seniory 55+ s trvalým pobytem v některé ze zemí EU. Za dotovanou cenu letí i doprovod libovolného věku!

Nabídka zájezdů na Mallorcu 55+

Mallorca leží v sousedství ostrovů Menorca a Ibiza jihovýchodně od Španělska. Dnes zde žije více než 650.000 obyvatel, z nichž téměř polovina v hlavním městě Palma. Písčité i kamenité pláže, azurové moře, dobré jídlo a pití, řada zábavních podniků, široké možnosti sportovního vyžití - to vše je zárukou krásné dovolené. O Mallorce se často říká, že je to spíše světadíl než jenom ostrov. Žádný jiný ostrov nemá tak širokou škálu přírodních krás, od úrodných rovin střední Mallorcy k téměř vysokohorským vrcholkům Tramuntany. Turisty přitahuje také mírné klima a nádherné pláže a najdete tu i kulturní bohatství. A pokud nevíte, co s načatým večerem, odpovědí se nabízí hned několik. Španělé jsou lidé veselí, a tak si můžete vybrat z posezení v nejrůznějších hospůdkách, kavárnách či restauracích, z množství diskoték a tanečních podniků, na každém kroku se setkáte i s místním rytmickým folklorem flamencem.

TIP: pro zobrazení legendy klikněte na ikonku v levém horním rohu mapy.
Mapu si můžete přiblížit až na úroveň jednotlivých domů a ulic.

Užijte si krásný týden plný zážitků na zájezdu Mallorca pro seniory 55+! V rámci zájezdu budete mít možnost poznat turisticky atraktivní místa jako hlavní město Palma de Mallorca, historické a živé místo s velkolepými sídly, které nabízí turistům mnoho zajímavostí, zábavy, kavárny a restaurace, ve kterých můžete ochutnat jedinečné pokrmy a nápoje typické pro Mallorcu, stejně jako pro celé Španělsko. Dále si můžete zakoupit fakultativní výlety do horské vesničky Valldemossa, do známých starodávných Dračích jeskyní nebo se projet historickým vlakem do Solleru. Budete se moci podělit o své zážitky s jinými evropskými turisty v prostředí, jež bylo zvoleno pro Vaše pohodlí a aktivně strávený čas.
MALLORCA PRO SENIORY 55+ JE DOVOLENÁ VAŠICH SNŮ!