Napsali jste nám (2017 a starší)

Rok 2017 a starší

Dobrý den, pane Korecký,
mnohokrát Vám děkujeme za super dovolenou a píšeme pár dojmů :) Jednou větou - stálo to za to!!!

Znovu Vám upřímně děkujeme za těch x mailů, co jste nám poslal a času, který jste nám věnoval. V dnešní době je to spíš rarita a o to hlouběji před Vámi smekáme! Byla to nejhezčí dovolená, kterou jsme díky Vám prožili, přestože jsme byli ve Španělsku nejednou. Atmosféra byla skvělá, počasí bez mráčku, moře super, program pro děti atd. atd. Posíláme pár fotek a budeme sledovat Vaše stránky. Poletíme znovu :)
Přejeme Vám mooc takto spokojených klientů!
Velké poděkování Vám posílá vděčná rodina ze severu Čech (Andalusie, hotel Playa Granada Club Resort 4*, červen 2017)


Dobrý den pane Korecký, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasnou dovolenou v Egyptě v hotelu Shams Alam.Jsem moc ráda, že jste nám tento hotel doporučil. Byla jsem v Egyptě po 5. a tohle byla moje nejkrásnější dovolená. Menší, moc pěkný hotel, klidné prostředí na odpočinek, nádherná pláž, příjemný personál, krásné pokoje s výhledem na moře....Nenašly jsme s kamarádkou ani jedno negativum. Ještě jednou moc díky a příště jedeme zase s Vámi!!! Děkujeme. Jana K. a Karolína N. (Egypt, hotel Shams Alam 4* , květen 2017)


Dobrý den, pane Korecký,
dovolená na La Manze byla naprosto skvělá. Ubytování, jídlo, prostě vše. La Manga je úžasná, půjčili jsme si auto a celou ji projeli. Hrozně se nám líbilo i San Pedro. Pravda, občas jsme si připadali jako na organizovaném školním výletě, ale chápu, že velká většina seniorů to vyžaduje. Obě moře čisté a teplé, pláže v podstatě bez lidí. Klid, pohodička. Vyzkoušeli jsme bahno, taky super. Moc děkujeme! Barbora Z. (Španělsko, Mar Menor 55+, září 2016).


Dobrý den, pane Korecký. Zařídil jste to skvěle a my moc děkujeme. Jsme v 8.patře s výhledem na moře a hrad. Ani po nás nechtěli žádný doplatek. Prostě je to skvělé, jak se dokážete postarat o své klienty. Ještě jednou díky a hezký víkend. HH (Andalusie, hotel Almunecar Playa Spa 4* pro seniory 55+, září 2016)


Dobrý den, pane Korecký, včera jsme se vrátily z dovolené na Severním Kypru, kde jsme byli ubytovaní v "Acapulco Beach Resort". Chtěla bych Vám poděkovat za skvělé doporučení, hotel, pokoj s balkonem, hotelové služby, pláž i výlety neměly chybu. Jsme rozhodnuty se tam vrátit, třeba s vnuky, atrakce a služby pro děti jsou tam na vysoké úrovni, jako ostatně vše.

Příští rok bychom se přes Vás chtěly podívat do Albánie, za Vaše mínění bychom byly rády.
Jedinou vadou na kráse,ale za to Vy nemůžete, byly hraniční termíny přiletu a odletu, které při týdenním pobytu nebyly úplně "kosher",(do hotelu jsme se dostaly druhý den ve 2:30 ráno a odjížděly osmý den v 6:40 ráno). Je to sice právně v pořádku, ale....
Mějte se hezky Pavla K. + Petra D. (Severní Kypr, Acapulco Resort, říjen 2015)


Zdravíme Pane Korecký po návratu ze zájezdu na Madeiru.

Naše skupina osmi účastníků pro než jsem vše u vás vyřizoval se shodla no tom, že vám sdělíme poděkování za skutečně krásné zážitky.
Ubytování přímo luxus, strava až přehnaně dobrá a velmi bohatá. Dva objednané zájezdy v péči delegátky fakt vynikající, vyšlo vše i včetně počasí.
Rovněž nám moc vyhovovala možnost objednat si dopravu v kterýkoliv den do Funchalu a zpět autobuskem hotelu, kde jsme byli ubytováni. Prostě nelze tomuto zájezdu nic vytknout ale jen můžeme chválit.

Moc nás překvapilo když cestou na letiště se bavily 2 obstarší dámy ve smyslu že už nikdy s touto společností nikam nechtějí jet. (píši obstarší, i když i já ve svých 70 nejsu zrovna mladík).

Tedy mi budeme dále sledovat vaše nabídky a věříme, že se najde i nadále něco pro nás ve stylu pobytově- poznávacího zájezdu.
Moc tedy děkujeme a zdravíme ze Zlína a Vsetína. Za skupinu osmi účastníků Vladimír Š. (Madeira 55+, hotel Four Views Oasis 4*, září 2015)


Dobrý den p. Korecký, prostřednictvím Vaší cestovní agentury jsme vycestovali na dovolenou do Španělska od 31.8. Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi příjemně strávené chvíle během naší dovolené. Měli jsme zpočátku trochu obavu a to vzhledem k akci 55+ , kde jsme očekávali trochu jinou sestavu než je obvyklé, navíc jsme cestovali s Vámi v této věkové kategorii poprvé.

Přes prvotní lehké zmatky při nástupu do připravených Busů, což někteří senioři asi hned nepochopili, již vše probíhalo normálně. Od uložení zavazadel v hotelu, přes zajištění prvního oběda, až po ubytování. Velmi mile nás překvapil hotel. Od vybavení, přes čistotou, služby, krásný výhled na moře, prostě vše opravdu na vysoké úrovni.

Samostatnou kapitolou byla strava. Jsme toho názoru, že si mohl vybrat opravdu každý. No a "bublinky" k snídani jsme nikde nedostávali, což bylo rovněž milé překvapení. A to jsme se ještě dozvěděli, že v hlavní sezoně bývá sortiment ještě bohatší.
Také bychom chtěli poděkovat p. Svatoslavě Klusové, která nám poskytla při cestě z letiště opravdu zajímavé prvotní informace k destinaci, ale i dalším možným výletům a věděla opravdu o čem mluví, určitě z pozice trvale žijící občanky na La Manze.

Ale největší dík patří p. Lence Korecké. Od prvotní informační schůzky, kde neúnavně všem poskytovala i opakovaně, veškeré informace potřebné pro klidný pobyt, až po zajištění výletů a opravdu kamarádský přístup. Její vyprávění při cestě na Salinu a "bahno" , včetně aktivního zapojení při našem "zkrášlování" v bahení lázni, bylo opravdu milé, pak i posezení po výletě, což svědčí o skutečném zájmu o rekreanty.
Možná i proto bylo loučení na letišti, kam nás p. Lenka doprovodila, dojemné a upřímné a utvrdilo nás v tom, že naše dovolená v této destinaci s Vaší agenturou, nebyla poslední. A nejen kvůli oběma mořím, kdy si jedinec mohl vybrat klidnou hladinu Mar Menoru nebo se nechat houpat na vlnách Středozemního moře...

Procestovali jsme již s různými cestovkami více letovisek, poznali spoustu zajímavých míst, delegátů a průvodců, proto můžeme porovnávat.
Rozhodně můžeme všem našim známým Vaši cestovní agenturu jen doporučit a velmi rádi se s Vámi podíváme na další zajímavá místa.
S přáním, ať se Vám daří v podnikání Václav a Hana V. (Mar Menor 55+, září 2015)


Dobrý den, pane Korecký, v pondělí jsme se vrátili z La Mangy a já Vám chci za nás za oba moc poděkovat za překrásnou dovolenou.

Měli jsme strach ze změny hotelu ( Cavanna na Las Gaviotas ), ale mockrát jsme si během našeho pobytu na Vás vzpomněli. Měl jste pravdu - hotel byl bezvadný, vůbec nevím, co bychom mohli vytknout, k malému moři pár kroků, a k velkému příjemnou procházkou, spojenou vždy s nákupem vody, taky kousek. Moc děkujeme za poskytnuté slunečníky a vůbec za všechno. Pokud se někdy budeme ještě rozhodovat kam na dovolenou u moře, určitě to bude La Manga, nic lepšího stejně nenajdeme.

Vyřiďte, prosím, za nás poděkování i Vaší manželce, nemohla s námi jet na letiště, a tak jsme jí nemohli poděkovat osobně. Takové delegátky Vám mohou závidět snad všechny cestovky. Projeli jsme už hodně koutů zeměkoule s mnoha cestovkami, ale s takovou ochotou a téměř stálou péčí o klienty jsme se nikdy nesetkali.
Přeju Vám moc štěstí a tak spokojených zákazníků, jako jsme byli my.
Moc Vás zdraví a ještě jednou děkují Pavel a Dana Houčkovi (Mar Menor 55+, září 2014)


Vážený pane Korecký, chtěla bych Vám a vaší společnosti dovln.cz moc poděkovat za poskytnuté služby. Vše proběhlo zcela v pořádku, nebyl žádný problém, v pohodě jsme dojeli do ČR. Do budoucna určitě dále využijeme vašich služeb v oblasti cestování.
Děkuji mnohokrát, Žaneta S. 1.7.2014


Dobrý den pane Korecký, až dnes se dostávám k tomu, abych Vám poděkovala za zprostředkování zájezdu na Maltu.
Užili jsme krásný týden, v pěkném hotelu (výborná poloha u moře), dobrého jídla a příjemné atmosféře.
Také jsme si zakoupili 2 fakultativní výlety s naprosto báječnou průvodkyní paní Adrianou Oliva.

I přes nepříjemný zážitek na letišti, kdy pro podezření z bombového útoku byla celá letištní hala vyklizena a tím pádem došlo ke zpoždění všech letů, lze opět hodnotit zájezd za vydařený.
Už se těším až budu vybírat z nabídky pro příští rok :-)
S pozdravem, Zuzana B. (hotel Seashells Resort and Suncrest 4*, květen 2014)


Děkuji, s vámi už budu vždycky jezdit na dovolenou :-)
Alena P.


Dobrý den pane Korecký,
slíbila jsem Vám, že se po příjezdu ozvu, tak svůj slib plním.

Nakonec naše cesta do Černé Hory proběhla v pořádku a vše bylo O.K. Nemohu si na nic stěžovat. Počasí 30- 34 stupňů, krásná hornatá oblast, jen možná trošku upravenější pláž by mohla být…. Ale za to, až tolik, cestovní kancelář nemůže. Takže obavy z počasí se nepotvrdily a to je hlavní. Užili jsme si i moře a pořádného horka. Jinak musím pochválit pořádající cestovku – Kovotour Plus – nemohu jí nic vytknout. Od přepravy, přes ubytování, stravování i organizaci programu musím hodnotit jedničkou.

Ještě jednou děkuji za vždy rychlé zodpovězení všech mých dotazů a i za trpělivost při mých urgencích o informaci ohledně odjezdu. Přeji Vám, ať se vám daří i nadále ve Vaší podnikatelské činnosti a přeji hodně spokojených klientů.
Krásné a pohodové dny. S pozdravem Zdenka N. (Černá Hora - komplex Zlatna Obala, 7.6. - 16.6.2013)


Moc Vám děkujeme za krásnou dovolenou v Andalusii a těšíme se na nabídku pro rok 2014. Přejeme Vám krásné pohodové dny. Hana R. (Andalusie 55+, 27.9. - 4.10.2013, Costa del Sol)


Díky za doplnění a za Vaši ochotu, to už se dnes jen tak nevidí....Hezký den a jsem s pozdravem Michal H.


Dobrý den,
Chtěli bychom Vám poděkovat za Váš přístup a brzké vyřízení.
S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk B. a Hana Z.


Dobrý den pane Korecký,
ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování zájezdu.

Prožili jsme krásnou, pohodovou dovolenou. Ubytování, strava i služby hotelu byly výborné.
Prosím o zaslání informace (až budou k dispozici) o pořádání zájezdů Senior+55 pro rok 2014.
Zdravím, Zuzana B. (Mallorca 55+, hotel Delfin Mar, 30.5. - 6.6.2013)


Dobrý den pane Korecký, děkuji vám za senza dovču - byla fakt nádherná, až na tu dálku.
Jiřina P.


Dobrý den,
chci Vám poděkovat za Vaši snahu získat informace před odjezdem.

Zájezd proběhl nakonec velmi dobře, i když tam bylo tolik nečekaných změn. Ubytování bylo zajištěno, plná penze i výlety, vše bylo perfektní.
Ještě jednou děkuji za Váš laskavý přístup a ochotu.
S pozdravem
Libuše V., Brno


Dobrý den pane Korecký, dovolenou v Andalusii jsme absolvovali a byli jsme velice spokojeni. Velmi jsme ocenili kvalitu a výkon práce tamních průvodců, hlavně paní Kateřiny Valyiové...Petr L. (Andalusie 55+, Andalusie, květen 2014)


Vážený pane Korecký,
ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování mé první seniorské dovolené. Hotel Bellapalya v Estepone (Andalusie) byl perfektní, servis výborný, delegátky Ivana a Ivana (obě se tak jmenovaly) byly moc milé, vše nám na začátku vysvětlily a o vše se postaraly.

Moc bych byla ráda, kdybyste mi mohl sehnat kontakt buď právě na tyto dvě delegátky nebo na agenturu (Nuovo Tours?), která nám zajišťovala průvodce na výlety (Lukáš a Petra), kterým bych moc ráda poděkovala za naprosto vzornou péči a spoustu zajímavých informací o Španělsku a místech, které jsme navštívili, případně jen kolem nich projížděli. Všichni byli opravdu báječní a já bych chtěla, aby se mé poděkování doneslo i k jejich "šéfům". Zaslouží si to!
S pozdravem, Ludmila Herg. (19.10.12)


Vážený pane Korecký, zúčastnili jsme se zájezdu 55+ do Neapole v termínu od 11.5-18.5.2012. Konstatujeme, že zájezd byl velmi dobře připraven a že slečna Patricie se o nás velmi dobře starala, měla hluboké znalosti o památkách a celé navštívené oblasti.

Vyskytlo se několik "remcalů", že nejsou zajištěny švédské stoly na oběd a na večeři. Musíme konstatovat, že hotel byl špičkový a odpovídal kategorii zařazení včetně podávaného oběda a večeře v italském stylu. Děkujeme za velmi příjemnou dovolenou, s pozdravem Kroupovi a Kotoučkovi.


Dobrý den,
kdyby každá spolupráce takto probíhala, bylo by na světě veseleji.
Za vše moc děkuji Marie Ř.


Krásný den p. Korecký,
již je to dlouhá doba co jsme se vrátili z Jamajky ale přesto, byla to jedna z nejskvělejších dovolených na kterých jsem byla, všechna doporučení co jste nám dal byla skvělá.
Kdykoliv se podivám znovu na vaše webové stránky mám ohromnou radost.
Za vše děkuji Sára B. a Irena M.


Dobrý den,
děkuji za zprostředkování nádherného zážitku na French Open.
Katka K.


Dobrý den,
děkujeme za skvělý tip na hotel v Turecku. Vše bylo perfektní a to já jsem hodně náročná.
Dana A.


Dobrý den. Mockrát děkuji za vzornou spolupráci.
S pozdravem Martin P.


Dobrý den,
tak po návratu z Kypru opět v práci. Ještě vám chci poděkovat za dobrou spolupráci, byla jsem ráda že jste mi sehnal ty poukazy, když jinde tvrdili že nejsou. A hlavně rychlé odpovědi na mé mailové dotazy. Dovolená úžasná.
S pozdravem Helena D.