O nás

Cestovní agentura Dovln.cz je česká internetová agentura, která od roku 2009 poskytuje autorizovaný prodej zájezdů a dovolených, nejprve pod jménem ShoreHotels.eu a od října 2011 pod novým názvem Dovln.cz.

Jsme autorizovaným prodejním místem většiny předních českých, německých a rakouských cestovních kanceláří, také dvou chorvatských a jedné švýcarské. V naší nabídce najdete miliony termínů zájezdů, z nichž velká část je aktualizována každou hodinu, minimálně však jednou denně. Garantujeme stejnou cenu, jakou najdete u pořadatele zájezdu, včetně všech slev a bonusů (naším ziskem je provize, nikoli marže).

Každoročně zaznamenáváme zhruba 30% nárůst uzavřených smluv a naši klienti se již počítají na tisíce. Vracejících se klientů jsou stovky. Jsme na to velmi hrdí a zároveň nás to zavazuje.

Neustále se snažíme zlepšovat a rozšiřovat portfolio našich služeb tak, abyste měli přímo z domova pokud možno kompletní servis související s Vaší dovolenou.

Kromě organizovaného zájezdu si u nás můžete kompletně zařídit individuální dovolenou - pronajmout vilu, apartmán nebo třeba jachtu, koupit letenky, pronajmout auto kdekoli na světě, sjednat cestovní pojištění, zkrátka zařídit si vše potřebné předem a v klidu a na dovolené už jen relaxovat.

Přeji Vám jenom samé nádherné a ničím nepokažené dovolené.

Roman Korecký
majitel Dovln.cz