Proč je výhodné objednat dovolenou na Dovln.cz?

NAŠE PRÁCE VÁS NESTOJÍ ANI KORUNU!

Naším příjmem je provize, nikoli marže. Ceny zájezdů nejsou nijak navýšeny a jsou shodné s cenami pořadatele.
Platíte až po podpisu vámi schválené smlouvy o zájezdu, nikdy nic předem!

Zajistíme vám nejvyšší možnou slevu

Slevové podmínky cestovních kanceláří bývají často celkem komplikované a vyznat se v nich může být poměrně složité. Slevy se různě kombinují nebo naopak kombinovat nesmí, jsou časově omezené, týkají se pouze vybraných kapacit a termínů, někdy je možno vybrat více slev, ale lze uplatnit pouze jednu atd. Chybnou objednávkou se můžete připravit o dost peněz.
My v Dovln.cz uděláme tuto práci za vás a zajistíme vám tak tu nejvyšší možnou slevu, kterou lze v daném okamžiku získat.

Zájezdy velkých i malých CK vybíráte a porovnáváte na jednom místě

Na Dovln.cz můžete vybírat, porovnávat  a rezervovat zájezdy z nabídky více než 300 cestovních kanceláří z celé republiky, všech důležitých CK z Německa a Rakouska a několika CK z Chorvatska. Není potřeba nikam chodit, shánět katalogy, hledat pobočky menších cestovek které možná ve vašem okolí ani nejsou, nemusíte dál hledat na webu a nemusíte ani zjišťovat, zda jsou zájezdy pojištěné. My jiné neprodáváme. Doklad o pojištění ck dostáváte automaticky s návrhem smlouvy o zájezdu.
Náš kodex kvality:
Pokud dostaneme na zájezdy nějaké cestovní kanceláře větší množství negativních recenzí, zájezdy této kanceláře přestáváme prodávat. Tím sice zmenšujeme svojí nabídku oproti konkurenci, ale naším prvotním zájmem je nabízet pouze kvalitní produkty.

Hotely, vily, apartmány přímo na pláži  na jeden klik

Z naší databáze, která obsahuje zhruba 160 000 ubytovacích zařízení, jsme vybrali ty, které stojí přímo na pláži, nebo jsou v její těsné blízkosti. Pro jejich zobrazení stačí, když ve vyhedávači zaškrtnete kolonku Přímo na pláži  (Rozšířené hledání > Parametry ubytování).

Kompletní dovolenkový online servis

Na Dovln.cz se snažíme, abyste si mohli veškeré úkony související s vyřízením vaší dovolené udělat přímo od klávesnice vašeho počítače.
Chcete si na dovolené půjčit auto a rádi byste to měli zařízené předem a v klidu? Naše online aplikace vám z nabídek našich partnerů vyhledá nejvýhodnější pronájem auta v dané destinaci.
Poletíte? U nás si můžete vybrat v největším rezervačním systému ten nejlepší letecký spoj a koupit si online letenku pro vaši individuální dovolenou, nebo služební cestu. A rovnou si můžete objednat i parkování na letišti.
Cestujete raději na vlastní pěst? Připravili jsme pro vás online systémy, které umožňují pronájem vil, apartmánů i lodí po celém světě včetně nejoblíbenějšího Chorvatska. Vše je v češtině a prověřeno.
A to stále není vše. Vyrazit do ciziny bez cestovního pojištění se nemusí vyplatit, proto jsme vám připravili možnost pojistit se u největšího poskytovatele cestovního pojištění a asistenčních služeb na světě - firmy Mondial Assistance, která patří do skupiny Allianz. Opět nemusíte nikam chodit, vše vybavíte z našich stránek a navíc za naši zvýhodněnou cenu.

Stále aktualizovaná nabídka a kvalifikované informace

Naše nabídka zájezdů se automaticky aktualizuje každou hodinu u velkých CK a jednou denně u těch menších. U německých, rakouských a některých českých CK jsme online propojeni na jejich rezervační systémy, takže rovnou vidíte aktuální stav obsazenosti. Počet online propojení s touroperátory stále roste.
Pravidelně se zúčastňujeme prezentací jednotlivých cestovních kanceláří, představování nových katalogů a také podnikáme studijní cesty do různých destinací. Máme informace a zkušenosti. A pokud vám nebudeme umět poradit přímo, víme kam se obrátit a kde požadovanou informaci získat. Od toho jsme tady.

Tak tedy neváhejte a skočte Dovln!