Pronájem apartmánů, vil a lodí v Chorvatsku od chorvatských CK

Připravili jsme pro vás jednu z největších nabídek individuálního ubytování v Chorvatsku přímo od chorvatských cestovek a ubytovatelů.

Nabízíme pronájem vil, domů, apartmánů a pokojů na pobřeží i na ostrovech Chorvatska.

Najdete zde celé spektrum pronájmu ubytování od luxusních vil přes levné apartmány až po romantickou dovolenou na majácích.

Pokud chcete opustit pevnou zemi a být moři tak blízko jak je to jen možné, můžete si zařídit pronájem plachetnic a motorových lodí s mateřskými přístavy po celé délce jadranského pobřeží.

Rezervace ubytování je online a je kompletně v češtině, vše vyřizujete přímo s naší agenturou a od nás také po zaplacení dostanete ubytovací poukaz (voucher).

 

Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku od CK Adriatic

Největší nabídka ubytování v Chorvatsku, obsahující přes 14 tisíc ubytovacích jednotek. Pronájem vil, apartmánů, levných pokojů i lodí.

Akční slevy až 30%, first minute slevy až 20%, akce 7=5 (jeden až dva dny zdarma).
Dálnice zdarma - náklady na mýtné za chorvatské dálnice při příjezdu a odjezdu do ubytování v soukromí v roce 2018 vracíme formou slevy na rezervaci v roce 2019 (podmínkou je rezervace z nabídky Adriatic).

Zvýšená last minute sleva až 20 % na letní pobyty 2018

Pronájem apartmánů a vil v Chorvatsku od Adriatic

 

Pronájem vil a lodí v Chorvatsku od CK To Island Travel d.o.o.

Další nabídka více než 9 000 ubytovacích jednotek, 200 hotelů a 500 plavidel, která se neustále rozšiřuje. 

Pronájem apartmánů a vil v Chorvatsku od TIT

 

Pronájem vil a apartmánů od Interhome

Nabídka 32 tisíc rekreačních vil a bytů ve 26 zemích světa včetně Chorvatska. Rezervace je online s okamžitým potvrzením. K pronájmu dostanete od našeho partnera ubytovací poukaz, kontakt na toho, kdo vám předá klíče, včetně mapky jak se k němu dostat. Nejširší nabídka vil a apartmánů v Evropě. Vyhledávání a komunikace je v češtině.

Sleva až 33% na last minute nabídky.

Pronájem vil a bytů od Interhome