Soutěž o nejhezčí a nejhorší výhled z pokoje

Vyhlašujeme fotosoutěž o nejhezčí a nejhorší výhled z hotelového pokoje. Své fotografie můžete nahrávat přímo do naší fotogalerie, kde jsou vytvořena příslušná alba. Pokud přidáte i název hotelu a datum, popř. číslo pokoje, z kterého byl snímek pořízen, bude to o to zajímavější. Zde také můžete hodnotit a komentovat fotografie ostatních.

Pro správné zobrazení je potřeba Flash player, který lze zdarma stáhnout na adrese:http://www.adobe.com/products/flashplayer/

Autor snímku, který bude vylosován, od nás získá 10% slevu na jakýkoli zájezd z naší nabídky .Sleva se týká pouze jedné osoby a vypočítává se ze základní ceny zájezdu, tzn. bez povinných příplatků, pojištění, fakultativních výletů apod. U zájezdů na last a first minute je sleva 7%. Slevu nelze kombinovat s věrnostní slevou ShoreHotels.eu.

Losování se bude konat dne 20.11.2011. Výherce bude vyrozumněn na e-mailovou adresu udanou při registraci do fotogalerie. Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR starší 18ti let.

Maximální objem dat nahrávané fotografie je 1024 kB. Fotografie s většími rozměry než 800 x 600px budou automaticky zmenšeny. Pokud byste měli problémy s nahráním fotografií do alb, pošlete je na adresu roman(zavináč)shorehotels(tečka)eu, spolu s Vaším jménem, e-mailovou adresou, informacemi o fotce, které chcete uveřejnit a kategorii, do které chcete fotku zařadit (nejhezčí x nejhorší výhled).

Hodně štěstí přeje tým Dovln.cz

Návod jak nahrát fotografie do galerie

Soutěž nově probíhá i na facebooku. Zde je nahrání fotek mnohem jednoduší a pravidla stejná. Staňte se naším fanouškem, nahrajte fotku a vyhrajte slevu!

Pozn: Na slevu nevzniká právní nárok. Změna pravidel vyhrazena.

Vyhlášení soutěže za rok 2010

Historicky první vítězkou naší fotosoutěže se stala paní Irena V. z Kladna za tuto fotografii s opravdu děsivým výhledem z hotelového pokoje. Upozorňujeme, že toto nebyl náš zájezd :-).
Gratulujeme a posíláme slevu až 10% na jakýkoli zájezd z naší nabídky.