Detail destinace

Isla Margarita Venezuela - transparent

Nabízíme 3 ubytovacích kapacit za cenu 53 990 Kč - 63 990 Kč.

Isla Margarita - Aktuální počasí a předpověď

Klikni pro předpověď: Isla Margarita, Venezuela

Isla Margarita - Vízum a vstupní formality

Do Venezuely a tedy ani na Isla Margaritu není vyžadováno pro držitele cestovních pasů ČR vstupní vízum. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců po skončení zájezdu. Děti mohou být zapsané v pase rodičů do věku 12 let. Od 12 let již musí mít vlastní pas. Pokud pocestuje dítě ve věku do 12 let a bude zapsané v pase rodičů, musí u odbavení při zpáteční cestě odevzdat kopii pasu rodiče, kde je uvedeno. Již nevzniká nárok na slevu z odletové taxy, pokud je dítě zapsané v pase rodičů.
Turistickou kartu dostanete v letadle spolu s instrukcemi na její vyplnění. Karta opravňuje k turistickému pobytu na dobu maximálně 90 dní a při odletu se vrací.
Odletová taxa, která je od prosince 2011 vybírána při odletu na letišti v Porlamaru činí:

  • 0 USD za děti do 2 let
  • 43 USD za dítě 2-3 roky (rodiče, kteří mají děti zapsané ve svém pase, musí odevzdat kopii pasu při placení taxy, jinak budou za dítě platit jako za dospělou osobu)
  • 78 USD za dospělou osobu a dítě od 3 let

Isla Margarita - Zdravotnictví a očkování

Pro pobyt na Isla Margaritě není povinné žádné očkování, nicméně doporučuje se očkování proti tetanu, obrně, záškrtu, tyfu, žloutence typu A a B a žluté zimnici. Před cestou se poraďte se svým praktickým lékařem o vhodné prevenci. Na místě pak v žádném případě nepijte vodu z kohoutku.
Kvalitní zdravotní péče je poskytována pouze soukromými zařízeními za úhradu. Pokud nebudete mít dostatek hotovosti, může se stát, že nebudete ošetřeni ani v ohrožení života. Proto je nutné se před cestou dobře pojistit.

Důležité telefonní číslo: 171 - služby policie, požárníků a zdravotníků v případě nouze.

Výsledky hledání

další nabídky >